Цієї осені Україна востаннє перейде на зимовий час
Раніше в Україні годинник переводили двічі на рік, восени і весною. В останню неділю жовтня переходили на зимовий час, на годину назад. А в останню неділю березня стрілки годинника переводили на годину вперед. За новим законом перехід на літній час скасовано. Отож весною переведення годинника вже не планується.
Це рішення стало можливим після того, як Верховна Рада України ухвалила відповідний закон у червні 2024 року. Впровадження нового режиму часу покликане покращити енергетичну ситуацію в країні та адаптуватися до сучасних викликів.
Традиція переводити годинник на літній та зимовий час виникла з метою економії електроенергії. Насправді годинники переводять на літній час, а потім назад. Зимовий же вважається справжнім правильним відліком часу.
Читайте також: Перехід на зимовий час 2024: коли і що зміниться для українців

Розклад богослужінь та освячення пасок у кафедральних соборах Рівного

Розклад богослужінь оприлюднили на офіційній сторінці Рівненської єпархії ПЦУ.
переглядів: 200
Експерти назвали країну, яка найбільше підходить для туристок-одиначок

Соло-туризм не менш популярний у світі, аніж відпочинок у гучній компанії. Але яка країна підійде найкраще для такої подорожі?
переглядів: 242
Як безпечно зняти скотч із вікон: ефективні методи, які не зашкодять склу

Після святкових декорацій або профілактичного заклеювання вікон задля безпеки українці стикаються з проблемою: як зняти скотч, не пошкодивши скло?
переглядів: 241
Мерехтливі крашанки у тренді Великодня 2025

Цьогорічним святковим хітом у соцмережах стали так звані «мерехтливі» великодні яйця — стильний і простий спосіб оновити традиційне фарбування. Такий ефект можна легко досягти, скориставшись звичайною пляшкою червоного вина.
переглядів: 330
Як мінімізувати ризики стейкінгу?

Стейкінг дає змогу власникам певних криптовалют активно брати участь у блокчейн-мережах. Користувачам це вигідно. Насамперед через заробіток винагород і підтримку проєктів, які їм потрібні. Та й загалом стейкінг доступний завдяки відносно простим алгоритмам. Але тут потрібно враховувати можливі ризики та знати, як їх уникнути чи мінімізувати.
переглядів: 815