Віз спирт під виглядом ґрунтовки: львів'янину присудили штраф з конфіскацією товару
Цьогоріч у травні чоловік придбав на Рівненщині 12 тонн спирту, завантажив його у вантажівку «DAF» та віз для подальшого перепродажу. При цьому він свідомо використовував підроблену товарно-транспорту накладну, згідно з якою він перевозив акрилову ґрунтовку. Зловмисника викрили правоохоронці на АЗС у Дубні.
У суді чоловік свою вину визнав у повному обсязі. Розповів, що на злочин пішов, бо дуже треба були гроші.

Погода на 18 квітня: тепло, сонячно і без дощу

У четвер, 18 квітня, на Рівненщині очікується переважно суха та комфортна весняна погода.
переглядів: 144
Сходи біля Рівненського драмтеатру немає охочих ремонтувати

Останнім часом у соцмережах активно піднімається питання щодо стану сходів біля Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру.
переглядів: 178
У Шпанові відбулася зустріч з родинами зниклих безвісти військових

17 квітня у будинку культури села Шпанів відбулася зустріч представників Центру з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин із родичами військовослужбовців.
переглядів: 127
БК "Рівне" зберіг шанси на фінал Чемпіонату з баскетболу, обігравши Київ

Рівняни не без проблем обіграли "Київ-Баскет" з рахунком 77:73 та перевели визначення другого фіналіста у третій матч.
переглядів: 135
У жительки Рівненщини виявили наркотиків на 1,3 мільйона гривень

Правоохоронці Рівненщини затримали жительку обласного центру, підозрювану у масштабному розповсюдженні наркотичних засобів та психотропних речовин.
переглядів: 151