На Рівненщині покращилась епідситуація захворюваності на ГРВІ та COVID-19
Так, за минулий тиждень кількість захворілих склала 6,5 тисяч осіб, що на 36% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Найбільше випадків захворювання зафіксовано у Рівненському районі – понад половина від загальної кількості.
Попри загальне зниження захворюваності, фахівці зазначають, що найбільше схильні до захворювань діти – їхня частка серед усіх хворих становить 71%.
Щоб уникнути захворювання та ускладнень, медики радять: вакцинуватися, дотримуватися правил особистої гігієни та зміцнювати імунітет.
Якщо ви відчуваєте симптоми захворювання (кашель, нежить, підвищена температура), не займайтеся самолікуванням, а зверніться до сімейного лікаря.
Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація

епідемія., здоров'я, вакцинація, Рівненщина, COVID-19, грип, ГРВІ
Школа відповідального батьківства: Рівненський перинатальний центр оголосив графік на серпень

У серпні Рівненський обласний перинатальний центр продовжує реалізацію проєкту "Школа відповідального батьківства", пропонуючи майбутнім батькам низку безкоштовних лекцій та практичних занять. Усі заняття стартують о 12:00, попередня реєстрація не потрібна.
переглядів: 91
Рятувальники та поліція шукають зниклого пенсіонера на Рівненщині

На Сарненщині тривають активні пошукові роботи із залученням значних сил та засобів для розшуку 72-річного жителя села Миляч, який 26 липня близько 10:00 години пішов до лісу по гриби та дотепер не повернувся додому.
переглядів: 122
На Рівненщині вибухотехніки поліції знешкоджують ворожі боєприпаси після атак

Фахівці вибухотехнічної служби поліції Рівненщини продовжують роботу з ліквідації небезпечних наслідків ворожих атак. Після ретельного огляду виявлених небезпечних знахідок, таких як уламки ракет чи дронів, вибухотехніки знищують їх шляхом контрольованого підриву, забезпечуючи безпеку для населення.
переглядів: 121
Мільйон гривень на розвиток: як фермерам Рівненщини отримати держдопомогу

Фермерські господарства Рівненщини отримали унікальну можливість значно покращити свою діяльність та розвинути бізнес. У Державному аграрному реєстрі розпочався прийом заявок на отримання фінансової допомоги, розмір якої може сягати до 1 мільйона гривень.
переглядів: 117
У парку Шевченка в Рівному встановили оригінальні асиметричні лавки

У парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка в Рівному з’явилися незвичні новинки — лавки з плавними геометричними формами. Замість традиційних вуличних меблів, які зазвичай стоять у міських зелених зонах, у центрі Рівного встановили сучасні конструкції, що викликали жваву реакцію мешканців.
переглядів: 259
Реклама