Ми у Facebook
05.12.2024, 13:51

Основи вибору та використання насосної станції для води

Перед власниками приватних будинків за містом або на його межі із передмістям часто постає проблема у вигляді джерела води та водопостачання. В такі місця центральний провід підходить досить рідко, тому власники мають вирішувати це питання самостійно.

У дворі чи біля нього викопують колодязь або роблять свердловину. Але для підняття води з глибини потрібні більш сучасні пристрої замість звичних відер. З цією метою переважна більшість власників встановлюють насосну станцію – технічне оснащення, яке забезпечить постійне та зручне постачання води у будинок.

Що входить до насосної системи

Сьогодні на ринку представлено декілька типів, але кожен включає три головні елементи: сам насос (електричний двигун), реле тиску, резервуар для води. Робота станції для води неможлива без гідроакумулятора. Він регулює, підтримує необхідний тиск, поєднаний з реле.

Кожна з частин має свої особливості та функції:

  • насос з електричним живленням піднімає воду з джерела під землею;
  • вода направляється до гідроакумулятора, там підтримується тиск;
  • реле регулює його у системі, може включати та вимикати всю систему за необхідності. Якщо рівень води падає, елемент запускає станцію, щоб відновити оптимальний тиск.

Швидкість та ефективність пристрою доведена численними практичними випробуваннями та відгуками задоволених покупців. Аби правильно підібрати водну станцію саме для ваших потреб і замовити пристрій для дому у Києві чи іншому місті, необхідно врахувати деякі важливі фактори.

Як правильно вибрати водяний насос для приватного будинку

Перед тим, як зупинити вибір на конкретній моделі, потрібно провести ряд нескладних обчислень, щоб вирахувати параметри майбутньої системи. Водна станція може бути встановлена будь-де, що є значною перевагою. Для ефективної роботи пристрою власник повинен зазначити глибину всмоктування, яка у більшості випадків складає 8 метрів (до рівня води). Місце встановлення насоса для води має бути максимально наближене до джерела. В розрахунки також береться відстань від станції до свердловини або колодязя. На горизонтальній площині відстань ефективної роботи станції для води може в 10 разів перевищувати вертикальну відстань забору. Після цього можна завітати до магазину https://skvagina.com.ua/ua/nasosnye-stancii/, де можна придбати технічне забезпечення.

Вибір насосної системи для дому напряму залежить від його потужності. Це ключовий параметр. Для побутових, повсякденних цілей достатньо приладу з параметрами 600-1500 Вт. Необхідно знати кількість точок входу у помешканні. Сюди відносяться:

  • мийки, раковини;
  • крани;
  • ванна;
  • душ;
  • унітаз та інші точки, до яких має бути під’єднане водопостачання.

Продуктивність вимірюється в літрах: це об’єм, який може перекачати станція для води протягом години. Якщо ви плануєте провести воду на дачу, то 600-1000 літрів буде цілком достатньо. Але якщо мова йде про приватний будинок на одну або дві родини, плануйте придбання насоса на 6 000 л/год.


На правах реклами






На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ