Рівненщина простилася із полеглим Захисником
Чоловік працював на сезонних роботах будівельником, вмів майстерно виконати різні ремонтно-будівельні роботи. Багато часу проводив з книжками, бо дуже любив читати. Ходив в ліс на “тихе полювання”. Був хорошим батьком, сином, братом, другом. Став на захист України 26 лютого 2022 року. Служив старшим стрільцем-оператором механізованої роти.
На жаль, воїн загинув 27 листопада 2023 року на Донецькому напрямку. До цього часу вважався зниклим безвісти, пошуки його тіла тривали довгих 12 місяців. Поховали військовослужбовця на місцевому кладовищі рідного села.
Щирі співчуття рідним та близьким.
Світла пам’ять і вічна слава Воїну!
Про це повідомили із Рівненської ОВА.
Нагадаємо, Крупецька громада, що на Дубенщині, у жалобі: 1 грудня на Донеччині загинув Володимир Нечипорук, житель села Коритне 1984 року народження.
Борис Прокопчук, полеглі Захисники, прощання із Героєм, життя
У Рівному оцінюватимуть готовність до інтеграції ветеранів та їхніх родин
Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян підписав Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Школа політичної аналітики — ПОЛІС».
переглядів: 250
СБУ затримала курсантку, яка готувала ракетний удар по казармах своїх одногрупників
Їй загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
переглядів: 289
На Рівненщині ветерани можуть пройти безкоштовний ІТ-курс
Ветеранів, військових та їхні родини запрошують на безкоштовний IT-курс «DevOps Fundamentals».
переглядів: 329
У Рівному відбудеться вечір оркестрової музики
Розкішну програма оркестрової музики даруватимуть рівнянам Максим Кузьмич (фортепіано), Академічний камерний оркестр Рівненської обласної філармонії, диригент Костянтин Кімстач.
переглядів: 297
Чим грецька кава відрізняється від турецької
Кава є одним із найпопулярніших напоїв у світі, а багато культур мають свій власний погляд на неї. В Італії міцний еспресо має перевагу над заварною кавою, тоді як у В’єтнамі солона кава стала сучасним трендом.
переглядів: 336