Мешканка Рівненщини пішла до війська доброволицею
До війська Заріна пішла доброволицею. Спочатку була учасницею місцевого ДФТГ на Сарненщині, а згодом підписала контракт. Зважаючи досвід у документообігу, її розподілили в відділення персоналу бригади.
Зараз вона перевелася в роту ударних безпілотних авіаційних комплексів, де займається питаннями матеріального забезпечення: «Моя відповідальність, щоб усі бійці були нагодовані, мали засоби захисту, одягнуті, обуті. А ще плюс облік майна».

Думка про службу в Заріни засіла в голові ще з початку повномасштабного вторгнення. Вона навіть проходила співбесіду в Третю штурмову бригаду, але тоді обставини склалися інакше.
«Якщо ми можемо внести хоч якусь лепту, аби цю війну скоріше завершити, перемогти та нарешті зажити в нашій мирній країні, то ми маємо це робити. В мене вдома три синочки, і я не хочу, щоб вони знали, що таке війна, щоб їм не довелося побувати на війні. Я хочу, щоб вони жили в мирній країні, тому я тут», – пояснює свою позицію «Роксі».
Вона не приховує, що важко бути далеко від дітей і складно, що бачить, як вони ростуть лише в телефоні по відеозв’язку: «Але я ж не одна така. Дуже багато українських жінок залишили сім'ї, залишили дітей, свої домівки аби захищати те, що вони люблять. Тому всі тримаються і я тримаюся».
Водночас військовослужбовиця не приховує обурення щодо чоловіків, які ховаються від мобілізації та не вкладаються в нашу перемогу:
«Не казатиму, що «та ні, ми тут, аби вони там жили та ні в чому собі не відмовляли». Коли бачу, як пацан купляє собі новенький “X5”, а тут в підрозділі проводиш збір і сама скидаєш з кредитки 500 гривень, бо розумієш, наскільки воно потрібно. Так, це шкребе по душі».
Вона впевнена, що користь у війську можна приносити тим, що вмієш робити найкраще:
«ЗСУ – це не тільки окопи та автомат. Нам не вистачає пілотів дронів. Дуже багато потрібно водіїв, медиків потрібно, в штаб потрібні люди. Тому якщо ти бачиш, впевнений в собі, що ти не зможеш з автоматом в окопі, тоді, ласкаво просимо до нас в РУБАК, будеш оператором, будеш літати, будеш водієм, будеш завозити, вивозити пацанів з позицій».
За повідомленням з офіційної сторінки Рівненської ОВА у мережі Фейсбук,
facebook.com/RivneODA.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Юна мешканка Рівненщини стала на Захист України
Був керівником, доки не почалася велика війна і не довелося стати на захист України
"Монгол" мріяв бути військовим і став на захист України
Мав поїхати в Англію на роботу, але пішов захищати Україну
У Захисника з Рівненщини історій на усе життя

Рівненщина, напад Росії, війна 2022, війна, історії Захисників України, життя
Армрестлер з Рівненщини став чемпіоном України

Працівник Хмельницької атомної електростанції та титулований армрестлер Олег Жох здобув золото на Чемпіонаті України, що відбувся 9–11 квітня у Львові. У змаганнях на ліву руку він став переможцем у складі команди Рівненської області.
переглядів: 251
Мешканець Рівненщини розказав, як йому пересадили серце

45-річний Олександр із Рівненщини — один із тих, хто на власному прикладі доводить: трансплантація серця в Україні — не фантастика, а реальна медична практика, яка рятує життя.
переглядів: 221
В Україні запустили застосунок для турботи про себе та покращення ментального стану дорослих та дітей

Застосунок «Моментал» створено в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської «Ти як?» у співпраці ЮНІСЕФ в Україні.
переглядів: 201
У Рівному відкривають сезон у Парку Шевченка

У четвер, 17 квітня, в Рівному офіційно стартує новий сезон у Парку імені Тараса Шевченка. Розпочнеться він із відкриття «Парку ліхтарів Рівне» — тематичного простору ілюмінацій та масштабних світлових інсталяцій, висота яких сягає семи метрів.
переглядів: 314
Чи обов'язково влаштовувати прибирання у Чистий четвер?

Існує традиція добряче прибрати свою домівку у Великий Четвер. Саме тому в народі його і називають "Чистим". Однак, чи має це якийсь релігійний аспект.
переглядів: 1267