На Рівненщині попрощаються із двома Захисниками, які померли під час лікування вдома
Роман Місюра, 1987 року народження, служив у військовій частині А4935 з 1 лютого 2022 року. Захисник пережив два поранення, але після тривалих боїв за життя помер під час лікування вдома.
Сергій Колесник, 1994 року народження, став на захист країни 23 січня 2023 року, вступивши до лав Збройних Сил України. Після реабілітації перебував удома на лікуванні, де, на жаль, і пішов з життя.

Рівненщина, Зарічне, захисники України, втрата, ЗСУ, новини Рівненщини, герої
У Рівному планують звести новий корпус для шкірвендиспансеру

У Рівному розпочато підготовку до будівництва нового корпусу для обласного шкірвендиспансеру.
переглядів: 192
На Рівненщині 10 дітей знайши нову родину

З початку 2025 року на Рівненщині вже всиновили 10 дітей.
переглядів: 198
Студентка Острозької академії здобула призове місце у всеукраїнському конкурсі

Студентка Національного університету "Острозька академія" стала призеркою Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з фінансів.
переглядів: 155
На Поліссі викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Правоохоронці Рівненщини викрили організовану групу, яка за 150 тисяч гривень допомагала чоловікам призовного віку незаконно перетинати державний кордон України.
переглядів: 198
У громаді на Рівненщині попрощалися військовим

Здолбунівській міській раді повідомили про смерть військовослужбовця зі Здовбицької громади Лося Яна Генріховича.
переглядів: 278