Чим небезпечна штучна ялинка: "за" та "проти" довговічної красуні
Один із головних плюсів штучного дерева – це відсутність голок на підлозі. Ялинка не буде обсипатися, а значить час для прибирання після новорічних свят скоротиться. Крім того, використовувати штучну ялинку можна багаторазово, це не тільки економить бюджет, але і час, який доводиться витрачати на вибір натурального дерева.
Вибираючи ненатуральну ялинку, ви бережете природу, не підтримуючи незаконні вирубки молодих хвойних дерев. Не забувайте, що швидкість росту у вічнозелених рослин дуже низька – близько 10-20 сантиметрів у рік, тому посадки нових рослин не встигають за масштабними вирубками.
Словом, штучна новорічна ялинка не обсипається, вона довговічна і проживе багато років. Крім того, сучасні "неживі" ялинки робляться абсолютно негорючими і хімічно безпечними. Однак все це можна сказати лише про якісні штучні ялинки. Тому, вибираючи в магазині новорічне дерево, не женіться за дешевизною – є велика небезпека отримати неякісну річ, яка зроблена з використанням шкідливих речовин, та до того ж швидко зламається.
До плюсів також можна віднести великий вибір зовнішнього вигляду. Сучасні штучні ялинки часто зовні красивіші за живі.
Недоліки штучної ялинки.
Усе-таки штучна ялинка, навіть якщо вона зроблена відповідно до найвищих стандартів якості, виготовлена з пластику з використанням інших хімічних сполук, про які, найчастіше, не пишуть на етикетці. Відомо, що полівінілхлорид (ПВХ), з якого найчастіше роблять штучні ялини, є найбільш небезпечним з усіх типів пластмас, вчені стверджують, що при нагріванні з ПВХ виділяється аналог бойового отруйного газу – фосгену.
Якщо ви купили штучну ялинку, то наступного року доведеться вбирати те ж саме дерево. Для людей, які не люблять одноманітність це не сподобається.
Отже, вибір завжди за вами!

Вчені попереджають про ризик нової пандемії пташиного грипу

Світова наукова спільнота висловлює серйозне занепокоєння щодо зростаючої загрози нової пандемії, спричиненої вірусом пташиного грипу H5N1.
переглядів: 216
Як ефективно підготуватися до НМТ: поради, які дійсно працюють

Підготовка до НМТ (національного мультипредметного тесту) — це виклик, який вимагає не лише знань, а й чіткого плану, емоційної стабільності та правильного підходу до навчання. Успішне складання тесту відкриває двері до омріяного університету, тому важливо обрати дієві методи підготовки та слідувати перевіреному алгоритму дій.
переглядів: 248
Петиція про перенесення туалету на Майдані Незалежності у Рівному зібрала необхідні підписи

Електронна петиція рівнянки Лесі Салямон з проханням перенести громадський туалет з майдану Незалежності у Рівному набрала необхідні 250 підписів лише за чотири дні, що свідчить про високу суспільну зацікавленість та, ймовірно, невдоволення цим об'єктом. Тепер міська влада буде зобов'язана розглянути це звернення.
переглядів: 349
Корисний сніданок може бути смачним: шпинатні панкейки з лососем та авокадо

Рум'яні панкейки вийдуть яскравими завдяки шпинату. Вони добре поєднуються зі слабосолоною рибою та авокадо.
переглядів: 548
Поїздка в Гальштат: як виглядає казкове австрійське місто насправді
Чи Гальштат справді такий, як на картинках? Спробуємо розібратись, чому це місто стало настільки популярним, що там варто побачити, і як провести там день без розчарування.
переглядів: 188