Поради для перевезення речей, основні моменти
Перевезення речей власними силами
Обираючи зробити перевезення речей самостійно, чи залучити найманих працівників, зазвичай обирають що економити: гроші чи час.
Все починається з пакування для якого використовують кілька засобів: сумки, коробки, пакети та мішки. Коробки використовують здебільшого для крихких речей (вироби зі скла, в тому числі і посуд, а також сувеніри та канцелярські вироби). Одяг, постільну білизну та схожі за фізичними якостями речі пакують в пакети та мішки, бо їх дешевше купувати ніж сумки (коли сумки та валізи вже є, використовують їх).
Обов’язково підписувати коробки, пакети та мішки відповідним написом, щоб всі розуміли, що зміст крихкий, це дозволить уникнути пошкоджень під час перевезення речей.
Треба усвідомлювати, що першими завантажують меблі, коробки без крихкого змісту, валізи та важкі пакети чи мішки. Легкі пакети та коробки з крихким вантажать зверху на більш важкі ящики. Тому при пакуванні не захаращувати коридори, і першими до виходу ставлять саме ті предмети які вантажать першими. Коли розвантаження буде на одну адресу, порядку розміщення по кімнатах не дотримуються. У випадку коли розвантажувати треба на кількох адресах, першу вантажать ту адресу яку розвантажувати будуть останньою.
Важливо підписувати пакети по кімнатам в які будуть розвантажувати (підходить для 2-х, 3-х кімнатних квартир та будинків), що прискорить розвантаження.
Під час перевезення речей виносити з квартири треба в кілька етапів: з квартири до ліфта,
завантаження в ліфт та розвантаження з ліфта,
від ліфта на вулицю чи в машину.
Ніколи не носять з квартири одразу в ліфт, та з ліфта одразу на вулицю, виключення коли є окрема кабіна вантажного ліфту і це не створює дискомфорт іншим мешканцям.
При залученні найманої вантажівки, бажано винести на вулицю, до прибуття машини, що дозволить уникнути оплати простою авто, та розвантажити при прибутті а потім заносити, тому що оплата за машину зазвичай погодинна.
Перевезення речей залученими спеціалістами
В цьому випадку все значно простіше – вантажникам показують об’єм, все що треба перевезти, і вантажники самі формують першочерговість завантаження. Зазвичай (в залежності від того в перевезення речей відбувається в якому обсягу) вантажники прибувають раніше вантажівки та виносять речі до місця завантаження, але при малих об’ємах можуть приїхати одночасно.
Наймані працівники вже знають, що і як треба робити, щоб перевезення речей відбулося швидко та без пошкоджень. Звісно якість найманих працівників це вже вибір замовника свого перевізника, якість коштує грошей.
В будь якому випадку, треба слідкувати як за процесом завантаження, так і за процесом розвантаження.
Пакування речей зазвичай лягає на плечі замовника, а перевізник виконує тільки перевезення речей.
Джерело ГрузОк
На правах реклами
Коли мешканці отримають Національний кешбек за грудень?
Національна програма усе більше й більше користується популярністю серед мешканців Рівненщини.
переглядів: 229
Як відновити організм після зимових свят: корисні поради
Після тривалих зимових свят часто важко повернутися до звичного ритму життя. Калорійна їжа, порушення режиму сну та зниження фізичної активності можуть негативно вплинути на самопочуття. Ось кілька порад, як допомогти організму відновитися.
переглядів: 214
До програми «Доступні ліки» додали понад 50 препаратів
До переліку «Доступні ліки» включено 52 нових препарати, зокрема 23 позиції комбінованих лікарських засобів, а 21 – із загального переліку є безкоштовним. Їх уже можна отримати з 1 січня безкоштовно, або з невеликою доплатою у 562 аптеках Рівненщини.
переглядів: 229
У Рівному пропонують безкоштовні стоматологічні послуги для ЗСУ
Ветеранам та дійсним військовослужбовцям Збройних сил України пропонують отримати стоматологічні послуги.
переглядів: 254
У ЦНАПах Рівненщини з’явиться послуга одночасного оформлення внутрішнього та закордонного паспорта
Нова адмінпослуга стане доступною для громадян України завдяки рішенням, ухваленим Кабінетом Міністрів України під час засідання 31 грудня. Йдеться про можливість одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон у Центрах надання адміністративних послуг.
переглядів: 301