Як зрозуміти, що ви справді потрібні людині: поради зі світу східної мудрості
Коли у житті стається щось важливе, ми часто ділимося цим із близькими, друзями чи знайомими. Саме тоді люди надають підтримку, допомагають чи навіть намагаються вплинути на рішення. Здається, що це завжди на благо, адже поради дають рідні чи близькі. Вони, начебто, бажають тільки добра. Але чи завжди це так?
У житті чимало прикладів, коли через втручання інших люди втрачали важливі можливості. Подруга могла радити розлучитися, бо це "правильне рішення". Друг міг переконати відмовитися від проекту через "ризики". Але часто такі поради були продиктовані особистими мотивами, а не турботою. У результаті люди втрачали свої шанси і вірили у фальшиву підтримку.
Щоб зрозуміти істинні наміри оточуючих, можна спостерігати за кількома важливими сигналами:
Не нав'язуються. Справжні друзі завжди знайдуть час, щоб підтримати, навіть якщо їм не нагадувати про себе. Вони не шукають вигоди і готові допомогти просто так. Фальшиві ж друзі часто виправдовуються зайнятістю і зникають, коли ви найбільше потребуєте підтримки.
Не забирають більше, ніж дають. Ті, хто звикли лише отримувати, швидко покажуть своє обличчя, якщо перестати постійно допомагати їм чи давати ресурси. Вони можуть виявляти агресію, ображатися і навіть починати маніпулювати.
Люди нерідко використовують маніпуляції, щоб досягти своїх цілей. Вони створюють ілюзію турботи, але насправді їхні дії виснажують вас емоційно. Такі "друзі" забирають вашу енергію, сили та час, залишаючи відчуття спустошення.
Східна мудрість говорить: "Ті, хто справді поруч, залишаються завжди, незалежно від обставин".
Чи варто витрачати себе на тих, хто лише користується вашим життям? Відмова від таких людей нічого не забирає, а натомість дає змогу зосередитися на справжньому — на тих, хто цінує вас і готовий бути поруч безкорисливо.
Про це повідомляє Ukr.Media.
Дізнайтеся 7 простих, але дієвих психологічних прийомів, які змінять ваш світогляд. 3 ознаки справді сильної жінки. 3 ознаки справді сильної жінки.
Чи можна називати ім'я, яке дали при хрещенні
Одним із поширених міфів про Таїнство Хрещення є переконання, що воно має бути оповите таємницею. Насправді ж Хрещення називають Таїнством не через секретність, а тому, що це священнодія, встановлена самим Господом.
переглядів: 77
Як почати робити зарядку
Зробити ранкову зарядку — це ефективний спосіб зарядитися енергією та позитивним настроєм на весь день.
переглядів: 149
На Волині помер перший в Україні підліток з пересадженим серцем
На Волині помер 16-річний Максим Давидюк, учень 11 класу Нововолинського наукового ліцею, який став першим підлітком, якому в Україні пересадили донорське серце.
переглядів: 400
Запіканка з білокачанної капусти з грибами: легка та смачна страва
Соковита запіканка з капусти зі сметанним соусом та смаженими грибами під сирною скоринкою - така страва підійде для вечері. А на її приготування вам не знадобиться багато часу.
переглядів: 231
День ангела Ніни: підбірка листівок, побажань та щирих привітань
14 січня за новоюліанським за православним календарем вшановується рівноапостольна Ніна, яка принесла християнство до Грузії.
переглядів: 531