Як зрозуміти, що ви справді потрібні людині: поради зі світу східної мудрості
Коли у житті стається щось важливе, ми часто ділимося цим із близькими, друзями чи знайомими. Саме тоді люди надають підтримку, допомагають чи навіть намагаються вплинути на рішення. Здається, що це завжди на благо, адже поради дають рідні чи близькі. Вони, начебто, бажають тільки добра. Але чи завжди це так?
У житті чимало прикладів, коли через втручання інших люди втрачали важливі можливості. Подруга могла радити розлучитися, бо це "правильне рішення". Друг міг переконати відмовитися від проекту через "ризики". Але часто такі поради були продиктовані особистими мотивами, а не турботою. У результаті люди втрачали свої шанси і вірили у фальшиву підтримку.
Щоб зрозуміти істинні наміри оточуючих, можна спостерігати за кількома важливими сигналами:
Не нав'язуються. Справжні друзі завжди знайдуть час, щоб підтримати, навіть якщо їм не нагадувати про себе. Вони не шукають вигоди і готові допомогти просто так. Фальшиві ж друзі часто виправдовуються зайнятістю і зникають, коли ви найбільше потребуєте підтримки.
Не забирають більше, ніж дають. Ті, хто звикли лише отримувати, швидко покажуть своє обличчя, якщо перестати постійно допомагати їм чи давати ресурси. Вони можуть виявляти агресію, ображатися і навіть починати маніпулювати.
Люди нерідко використовують маніпуляції, щоб досягти своїх цілей. Вони створюють ілюзію турботи, але насправді їхні дії виснажують вас емоційно. Такі "друзі" забирають вашу енергію, сили та час, залишаючи відчуття спустошення.
Східна мудрість говорить: "Ті, хто справді поруч, залишаються завжди, незалежно від обставин".
Чи варто витрачати себе на тих, хто лише користується вашим життям? Відмова від таких людей нічого не забирає, а натомість дає змогу зосередитися на справжньому — на тих, хто цінує вас і готовий бути поруч безкорисливо.
Про це повідомляє Ukr.Media.
Дізнайтеся 7 простих, але дієвих психологічних прийомів, які змінять ваш світогляд. 3 ознаки справді сильної жінки. 3 ознаки справді сильної жінки.
На Рівненщині у 2024 році виплатили 3,5 млрд грн соціальної допомоги
Упродовж минулого року в Рівненській області на соціальні виплати спрямували 3,5 мільярда гривень.
переглядів: 274
У Львові розпочали будівництво першого крематорію
У Львові зроблено важливий крок у напрямку сучасного та екологічного підходу до сфери поховань. На території Голосківського кладовища урочисто заклали капсулу на місці майбутнього крематорію.
переглядів: 436
На Рівненщині попрощались із шістьма захисниками
На Рівненщині попрощались із шістьма захисниками- Віктором Гричиною з Зарічненської громади, Валерієм Яйченею з Вараської громади, а також Петром Середою, Назаром Мозольом, Олександром Чудіновичем та Миколою Бречком із Рівненського району.
переглядів: 361
Цікаві факти про водні ресурси Рівненщини
Рівненська область багата на водні ресурси, які формують її природний ландшафт і забезпечують екологічний баланс.
переглядів: 296
Купатися чи не купатися на Водохреще?
Незабаром нас очікує велике свято – Хрещення Господнє. У цей день православні освячують воду, а також пірнають в ополонку.
переглядів: 1199