Ми у Facebook
27.01.2025, 17:27

Перед судом постане водій, який на Рівненщині в'їхав у блокпост

Житель Полтавської області, який восени минулого року в'їхав у блокпост на Рівненщині, постане перед судом. Трагічна подія забрала життя поліцейського Сергія Трума. Ще один кінолог та військовослужбовець ЗСУ отримали тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.
Житель Полтавської області, який восени минулого року в'їхав у блокпост на Рівненщині, постане перед судом. Трагічна подія забрала життя поліцейського Сергія Трума. Ще один кінолог та військовослужбовець ЗСУ отримали тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості.

65-річний водій із Кременчука, який керував автоцистерною, своєї провини не визнає. Він запевняє, що втратив свідомість через раптове погіршення самопочуття. Утім, як повідомляють з поліції, результати комісійної судово-медичної експертизи та аналіз медичних документів спростовують ці твердження.

Нагадаємо, трагедія сталася 28 вересня близько 08:15 на трасі Київ–Ковель–Ягодин. Водій автоцистерни DAF перевищив швидкість, не зміг вчасно зупинитися та допустив наїзд на бетонні конструкції. Транспортний засіб перетнув заборонену розмітку, вийшов за межі смуги руху та врізався в службовий автомобіль і блокпост, де перебували правоохоронці та військовослужбовець. Аварія мала і трагічні наслідки.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Смертельна аварія на Рівненщині: автоцистерна протаранила блокпост

Водія затримали згідно зі ст. 208 КПК України.

Йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 286 КК України – порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть.

Спочатку суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але згодом змінив його на домашній арешт.

Досудове розслідування завершено, а матеріали кримінального провадження передано до суду за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

За повідомленням з поліції Рівненщини.

Нагадаємо, що особа вважається винною тоді, коли її вина доведена в установленому законом порядку вироком суду.





На правах реклами