Сьогодні день скаутів і ковтачів мечів
Також цього дня відзначають День засновника скаутингу. Свято приурочене до дня народження Роберта Бадена-Пауелла (1857–1941) — британського військового, письменника та педагога, який 1907 року організував перший експериментальний скаутський табір на острові Браунсі (Англія). Уже 1908 року він видав книгу "Скаутинг для хлопців", що стала основою світового скаутського руху. Цього ж дня народилася його дружина, Олав Баден-Пауелл, яка зробила значний внесок у розвиток жіночого скаутингу. Саме тому 22 лютого також відоме як День роздумів (Thinking Day) — подію, яка об’єднує скаутів та гайдів у понад 150 країнах світу задля підтримки спільних цінностей та благодійних ініціатив.
Ще одна важлива дата — День смирення. Це нагадування про силу здатності визнавати власні обмеження, приймати критику, поважати інших та не ставити себе вище за оточення. Смирення не є ознакою слабкості, а, навпаки, свідчить про внутрішню гармонію та силу духу, що допомагає у розвитку та вибудові міцних взаємин.
У цей день також відзначають Всесвітній день ковтачів мечів, який припадає на останню суботу лютого. Його започаткувала Міжнародна асоціація ковтачів мечів у 2007 році з метою популяризації цього рідкісного мистецтва, розвінчання міфів про нього та збору коштів для медичних благодійних фондів. Ковтання мечів — це не трюк і не ілюзія, а справжнє фізичне вміння, що вимагає років тренувань і здатності контролювати власне тіло.
22 лютого: яке сьогодні свято та що заборонено робити
Окрім того, 22 лютого вшановують День однозадачності — свято концентрації та боротьби з багатозадачністю, яка часто знижує продуктивність і підвищує рівень стресу. Це чудова нагода зосередитися на виконанні одного завдання за раз, підвищуючи ефективність та зменшуючи навантаження на мозок.
Також цього дня відзначають Міжнародний день підтримки жертв злочинів. Він був заснований у Великій Британії у 1990 році, а згодом здобув міжнародну підтримку. Його мета — привернення уваги до прав постраждалих, необхідності забезпечення справедливості та підтримки тих, хто зіткнувся з наслідками злочинів.
Про це повідомляє ТСН, tsn.ua.

Коли тіло поранене, але дух незламний: історія лейтенанта Нацгвардії Ареса

Лейтенант Євген Лисенко, відомий під позивним "Арес", є яскравим прикладом відданості та мужності українських військовослужбовців. Його шлях у Національній гвардії України розпочався з моменту її створення, і відтоді він неодноразово демонстрував високий рівень професіоналізму та патріотизму.
переглядів: 471
Майбутніх батьків запрошують на День відкритих дверей у пологовому будинку

Це унікальна можливість побачити, як виглядає шлях, який ви пройдете під час народження вашої дитини — від акушерського приймального відділення до пологових залів та післяпологових палат.
переглядів: 308
Провідна неділя: розклад руху міських автобусів і тролейбусів у Рівному

Для зручності мешканців до кладовища «Нове» буде організовано спеціальні рейси міських автобусів та тролейбусів. Загалом у цей день працюватиме 107 автобусів і 3 тролейбуси.
переглядів: 335
Рівненщина – чемпіон України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору

Рівненщина – чемпіон України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору: 9 золотих медалей у командному заліку.
переглядів: 328
У протипухлинному центрі Рівного видалили одну з найбільших пухлин щитоподібної залози

У протипухлинному центрі Рівного видалили одну з найбільших пухлин щитоподібної залози – розміром 11х6 см.
переглядів: 351