16 березня - День працівників житлово-комунального господарства
Комунальники працюють за будь-яких обставин – у мороз і спеку, вдень і вночі, у мирний час і під час війни. Вони усувають аварії, ремонтують мережі, підтримують чистоту вулиць і забезпечують безперебійну роботу інфраструктури міст та сіл.
Попри всі виклики, працівники цієї галузі залишаються на своєму посту, адже їхня праця – запорука комфорту та безпеки кожного українця. Цей день – чудова нагода подякувати їм за відданість, витримку та професіоналізм.
Нехай у всіх, хто працює в сфері ЖКГ, буде менше аварійних ситуацій, більше можливостей для розвитку та гідна оцінка їхньої важливої роботи!

За кілька днів у Рівному Жадан презентуватиме нову книгу

У вівторок, 18 березня, у Рівне завітає відомий український письменник, номінант на Нобелівську премію з літератури Сергій Жадан, який презентуватиме свою нову книгу "Арабески".
переглядів: 51
На Рівненщині відбулися змагання з мотокросу

На території Вельбівненського старостату відбувся Кубок АМК «Кристал».
переглядів: 99
Рівне проститься із полеглим Захисником

Завтра, 17 березня, у Рівному попрощаються з загиблим Героєм Олексієм Андросюком
переглядів: 150
Відома рівненська журналістка та режисерка презентуватиме свою збірку віршів

«Вдруге ти його не народиш»: рівненська журналістка та режисерка Руслана Броновицька присвятила свою книгу зниклому безвісти сину Дмитру.
переглядів: 103
Фітбол замість офісного крісла: чи варто замінювати?

Використання гімнастичного м'яча або фітболу в якості альтернативи офісного крісла набуває популярності серед тих, хто прагне поєднати роботу з фізичною активністю.
переглядів: 124