На Рівненщині перевіряють аптеки на доступність
Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Серед поширених бар’єрів, які ускладнюють доступність аптек:
відсутність пандуса або підйомника;
невідповідна ширина вхідних дверей;
порушення вимог до зовнішніх сходів;
відсутність тактильної плитки, смуг чи табличок зі шрифтом Брайля;
зависокі пороги;
неможливість обслуговування людей із порушенням опорно-рухового апарату.
«Минулого року ми провели перевірку 30 аптек у Рівному та Дубно. Фахівці працюють без попередження, щоб отримати реальну картину. Ми продовжуємо створювати на Рівненщині безбар’єрний простір, адже аптеки та їхні підрозділи повинні відповідати всім нормам. Це важливо, оскільки, на жаль, кількість осіб із інвалідністю постійно зростає», — зазначив Сергій Подолін.
Нагадаємо, що створення безбар’єрного простору передбачене Національною стратегією, ініційованою першою леді Оленою Зеленською.

Олена Циганкова стала чемпіонкою Європи з марафону у веслуванні

Учениця Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності Олена Циганкова здобула «золото» на чемпіонаті Європи з марафону, який завершився у Португалії.
переглядів: 151
Рівне попрощається з Героями Олександром Шворобом та Євгенієм Колодою

У вівторок, 10 червня, Рівне віддасть останню шану двом захисникам, які загинули на фронті, боронячи Україну.
переглядів: 206
Другий бомбардир "Кардиналу" Владислав Сорокін завершує виступи за рівненський клуб

Рівненський футзальний клуб "Кардинал-Рівне" оголосив про відхід свого 25-річного універсала Владислава Сорокіна. Спортсмен, який провів у команді два насичені сезони, залишає Рівне, завершуючи свій етап у складі "Кардиналу".
переглядів: 234
Майже два десятки п'яних водіїв виявили на Рівненщині за вихідні

Патрульна поліція Рівненської області підбила підсумки минулих вихідних, які виявилися вкрай напруженими для правоохоронців. Правоохоронцями було виявлено та задокументовано 19 випадків керування транспортними засобами водіями з ознаками сп'яніння.
переглядів: 255
На Рівненщині село Новий Берестовець постраждало від негоди: ОДА обіцяє допомогу

Сильний штормовий вітер, що пронісся Рівненською областю вчора ввечері, спричинив значні руйнування в селі Новий Берестовець Малолюбашанської територіальної громади.
переглядів: 322