Ми у Facebook
Новини Рівного On-Line

14:53 | Ярослав Голомша побував у Білорусі

Начальник рівненської міліції генерал-майор Ярослав Голомша здійснив робочий візит у Республіку Білорусь. Він увійшов до делегації МВС України на чолі з міністром Юрієм Луценком. Візит до білоруських колег минулого тижня приурочили до Дня міліції Республіки Білорусь.
У рамках поїздки відбулася тристороння зустріч міністрів внутрішніх справ України Юрія Луценка, Республіки Білорусь Володимира Наумова та Російської Федерації Рашида Нургалієва. Під час неї сторони обмінялися думками про співпрацю міністерств у боротьбі зі злочинністю та обговорили перспективи її активізації.
Найбільше Ярослава Голомшу вразило ставлення білорусів до правоохоронних органів.
"Громадяни Білорусі не лякаються міліціонерів, а співробітники ДАІ не ховаються на дорогах, щоб зловити порушників, — наголосив начальник управління МВСУ в Рівненській області. — Такий позитивний досвід Білорусі треба запозичувати".
РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини