Рівне готується до особливої події, де музика стане інструментом допомоги. 22 грудня у місті відбудеться благодійний вечір, головна мета якого — підтримка військовослужбовців 141-ї бригади. Це вечір для тих, хто хоче подякувати захисникам і провести час у колі однодумців.
Організатори підготували насичену музичну програму, яка не залишить байдужим жодного гостя. На сцені з’являться:
-
легендарний гурт «Скрябін», пісні якого знають та співають покоління українців;
-
неймовірна Катя Качановська, чий голос завжди торкається самого серця;
-
енергійний та улюблений багатьма гурт «Люксон».
Це буде вечір живої музики, щирих емоцій та атмосфери повної єдності, якої ми всі зараз так потребуємо.
Як долучитися та підтримати армію
Захід відбудеться у ресторані «Primavera», що розташований за адресою: вулиця Петра Могили, місто Рівне. Початок запланований на 18:00.
Вартість входу становить 1000 гривень. Це ваш благодійний внесок, адже абсолютно всі зібрані кошти будуть спрямовані на потреби 141-ї бригади Збройних сил України.

Деталі та бронювання
Оскільки кількість місць може бути обмеженою, варто подбати про квитки заздалегідь. Замовити їх та отримати додаткову інформацію можна за телефоном:
-
Андрій: 098 802 82 04.
Пам’ятайте: кожна присутність має значення. Ваш внесок — це реальна допомога нашим воїнам, які щодня боронять наше право на життя та творчість. Долучайтеся до великої справи під звуки улюбленої музики!



