І подякував за них Збройним силам України.
Ось, що повідомив у своєму тг-каналі мер Рівного Олександр Третяк:
“Розпочнемо ранок з гарних новин з фронту!ЗСУ знищили ще одну базу російських окупантів на березі Чорного моря на Херсонщині. Дякуємо, хлопці”, – написав Третяк.
Нагадаємо, військові застерігають: зберігається загроза ударів з боку Білорусі.



