Мер Рівного зранку розповів хороші новини з фронту

І подякував за них Збройним силам України.

Ось, що повідомив у своєму тг-каналі мер Рівного Олександр Третяк:

“Розпочнемо ранок з гарних новин з фронту!ЗСУ знищили ще одну базу російських окупантів на березі Чорного моря на Херсонщині. Дякуємо, хлопці”, – написав Третяк.

Нагадаємо, військові застерігають: зберігається загроза ударів з боку Білорусі.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху