на Рівненщині відкрили ще один молодіжний простір

Костопільська громада продовжує розвивати молодіжну інфраструктуру в селах.

У Великому Мидську відкрили другий сільський молодіжний простір під назвою «Free life» (вільне життя).

Новий осередок неформальної освіти, дозвілля та спілкування діє на базі місцевого будинку культури-філії КЗ «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради. Про це повідомили у пресслужбі Костопільської міськради.

Ініціатива створення простору виникла після опитування серед дітей. У відповідь на їхні побажання, організатори включили до програми інтелектуальні ігри, настільні змагання, спортивні активності, караоке, творчі майстер-класи та інші заходи. Частина з них проходитиме на облаштованому майданчику у дворі.

Реклама

Адміністраторкою молодіжного простору стала Наталія Вітошко. Вона працює разом із бібліотекаркою Людмилою Шевчук, яка проводить майстер-класи. Зараз зустрічі відбуваються щонеділі, але організатори готові розширити графік до двох разів на тиждень, якщо зросте зацікавленість.

Наразі до простору вже долучились 41 підліток віком від 10 до 18 років. Це учні з Великого Мидська, а також навколишніх сіл: Яполоті, Малого Стидина та Великого Стидина. Особливо тішить організаторів той факт, що підлітки залишають мобільні телефони осторонь і охоче беруть участь у заходах.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху