На Рівненщині завершився обласний етап змагань «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги» з гандболу та мінігандболу. Участь у турнірі взяли команди з різних громад області. Про це повідомляє Рівненська ОДА.
Імена переможців
За результатами змагань право представляти Рівненщину на всеукраїнському рівні вибороли: ліцей №13 Рівненської громади (мінігандбол, 5-6 класи), Трискинський ліцей Сарненської громади (гандбол серед учнів 7-8 класів) та Жобринський ліцей Клеванської громади (гандбол серед учениць 7–8 класів).
Як повідомили в обласній державній адміністрації, наступний, п’ятий етап змагань із мінігандболу відбудеться у червні на Рівненщині.
Організатори зазначають, що проведення таких турнірів підтверджує активну участь області у всеукраїнському спортивному русі та високий рівень підготовки юних спортсменів.
Читайте також: ветерани спорту з порушеннями слуху з Рівненщини здобули «срібло» на чемпіонаті з футзалу.



