П’яний водій врізався у паливну колонку на АЗС біля Рівного

У ніч на 29 грудня, близько опівночі, на лінію 102 надійшло повідомлення від працівника автозаправної станції про дорожньо-транспортну пригоду на об’їзній автодорозі Рівного. За попередніми даними, водій легкового автомобіля Ford в’їхав у паливно-роздавальну колонку АЗС.

Повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.

На місце події оперативно прибули патрульні поліцейські. Правоохоронці встановили, що 36-річний керманич не обрав безпечної швидкості руху та не зміг вчасно зреагувати на перешкоду, внаслідок чого допустив наїзд на колонку.

Алкогольне сп’яніння у 12 разів вище норми

Під час спілкування з водієм поліцейські помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловікові запропонували пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою алкотестера, на що він погодився.

Результат перевірки показав 2,40 проміле алкоголю в крові, що у 12 разів перевищує допустиму норму.

Авто евакуювали, на водія склали адмінматеріали

Транспортний засіб правоохоронці евакуювали на арештмайданчик. За результатами перевірки та оформлення ДТП патрульні склали на водія низку адміністративних матеріалів, зокрема:

  • ч. 1 ст. 130 КУпАП – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння;
  • ст. 124 КУпАП – порушення правил дорожнього руху, що спричинило ДТП;
  • ст. 126 КУпАП – керування транспортним засобом без чинного страхового поліса.

Обставини події з’ясовуються. На щастя, внаслідок аварії ніхто не постраждав, однак інцидент міг мати значно серйозніші наслідки.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху