15 грудня у Рівному відбудеться прощання з 57-річним солдатом Олександром Липовим, який загинув на Харківщині від удару ворожого дрона.
Підзаголовок: Церемонія пройде на майдані Незалежності, а поховання – на кладовищі “Новий Двір”. Про це повідомили у Рівненській міській раді.
Олександр Липовий народився 26 червня 1968 року в селі Джурів Івано-Франківської області. У дитячому віці переїхав до Рівного, де здобував освіту у 16-й та 2-й школах. Пізніше вступив до Львівського художнього інституту.
Чоловік виріс у сім’ї художників. Займався скульптурою, створював настінні аплікації. Опанував навички в архітектурі, виготовляв дизайн камінів із каменю. Працював професійним водієм, виїжджав на заробітки за кордон.
У липні 2023 року Олександр Липовий добровільно вступив до Збройних Сил України. Під час служби отримав поранення. Два місяці проходив лікування у госпіталі, після чого повернувся до підрозділу. За словами матері, він купував мастило для зброї за власний кошт.
6 грудня 2025 року 57-річний військовослужбовець загинув внаслідок удару ворожого дрона на Харківщині. У Олександра залишилися дружина, дві доньки та мама.
Прощання з Олександром Липовим відбудеться у понеділок, 15 грудня, о 10:00 на майдані Незалежності у Рівному. Заупокійну службу проведуть у Свято-Воскресенській церкві. Поховання пройде на Алеї Героїв кладовища “Новий Двір” в обласному центрі.
Нагадаємо що у ніч на 13 грудня росія здійснила одну з наймасованіших атак на Одесу.



