Рівне зустрічає полеглих Героїв “На щиті”

Сьогодні, 4 травня, рівняни проводжатимуть Героїв в інші області України, які повертаються додому «На щиті».

Коли збір

Збір на 18:45 біля СМЕ (можливі коригування в часі).

Колона рушатиме о 19:00.

Реклама

Який маршрут

Маршрут супроводу:
СМЕ— СОБОРНА—АВТОВОКЗАЛ—КИЇВСЬКЕ КІЛЬЦЕ.

Рівнян закликають гідно провести воїнів, які повертаються додому.

Обов’язок кожного — вшанувати подвиг Героїв

Такі хвилини вимагають від нас єдності та поваги. Подвиг кожного захисника назавжди залишиться в пам’яті народу. Закликаємо всіх водіїв у цей час зупинитися, вийти з автомобілів і віддати шану полеглим патріотам.

Редакція «ОГО» висловлює щирі співчуття родинам, близьким та побратимам наших Воїнів. Вічна пам’ять і слава Героям!

Реклама

Нагадаємо, в обласному центрі відбулося прощання із 46-річним солдатом Ігорем Сухим. Чоловік, який до останнього подиху залишався вірним присязі, повернувся додому «на щиті» після тривалого перебування у списках зниклих безвісти.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху