Ми у Facebook

Про проект

Інтернет-проект "Рівненщина від А до Я" створений до 70-ти річчя Рівненщини Видавничим домом „ОГО”.

На сторінках проекту "Рівненщина від А до Я" ви можете знайти вичерпну інформацію про усі райони Рівненської області, розміщені географічні карти допоможуть вам легко орієнтуватися у положенні районних центрів Рівненської області.

Саме тут ви зможете перегорнути славні сторінки історії Рівненської обасті: від першої згадки в літописі до археологічних розкопок нашого часу. А якщо матимете бажання особисто відвідати історичні надбанні нашого краю - розділи "7 чудес Рівненщини", "Замки Рівненщини", "Туристичні маршрути" саме для вас.
Тим хто надає перевагу туристичним поїздкам на велосипеді сподобаються велотури мальовничими закутками регіону.

Любителям відпочинку ми пропонуємо вам самим обирати як і де провести свій вільний час, надаючи при цьому усю необхідну інформацію у рубриці "Туризм Рівненщини".

Відвідавши "Рівненщину від А до Я" ви вже точно зможете сказати "хто є хто" у області, переглянути фоторепортажі, а також відео.

Ви зможете ознайомитися з творчістю рівненських митців з різних куточків Рівненщини.

Головним завданням нашого проекту надавати вичерпну інформацію про Рівненщину, тому сайт знаходиться в режимі постійного оновлення.

Усі бажаючі можуть взяти участь у формуванні сайту "Рівненщини від А до Я", надіславши цікаві фото чи історії про рідний край.

Запрошуємо до співпраці жителів області і знавців Рівненського регіону. Ми хочемо дізнаватися якомога більше про цікаву Рівненщину із перших уст.

Чекаємо ваші листи за адресою редакції: м.Рівне, вул.Шкільна, 2 ("ОГО"), або ж на електронну скриньку ogorivne@gmail.com
Переглядів: 15261
купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Робота в Рівному