У Міноборони нагадали: після сплати штрафу в «Резерв+» дані потрібно оновити обов’язково

Навіть якщо громадянин сплатив штраф через застосунок «Резерв+», це не звільняє його від обов’язку оновити особисті дані. Про це нагадала заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

«Штраф можна сплатити, але дані — оновити обов’язково», — підкреслила вона.

Йдеться, зокрема, про зміну номера телефону, місця проживання чи інших контактних даних. Якщо громадянин оновив номер, але не вніс його в систему, це вважається порушенням вимог обліку.

Оновлення інформації є частиною цифрової реформи військового обліку, яка впроваджується через застосунок «Резерв+». За словами чиновниці, актуальні дані дозволяють оперативно комунікувати з людьми в разі потреби.

Реклама

Нагадаємо, раніше в Міністерстві оборони повідомили, що сплата штрафу через застосунок не звільняє від обов’язку дотримання військового обліку, а за повторне порушення передбачені більші суми штрафів.

Громадянам радять не зволікати з оновленням інформації — зробити це можна в кілька кліків через електронний кабінет.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху