У Рівне прибуде екіпаж місії «На щиті»

Сьогодні, 9 травня, у Рівне прибудуть полеглі Герої – у місто прибуде екіпаж місії «На щиті».

Збір на Київському кільці орієнтовано о 14.20. Але можливі зміни.

Маршрут супроводу такий: Київське кільце – Автовокзал – Соборна – СМЕ.

Реклама

За повідомленням з ТГ-каналу місії.

Читайте також: Громади на Рівненщині провели в останню путь полеглих Захисників України

Обов’язок кожного — вшанувати подвиг Героїв

Такі хвилини вимагають від нас єдності та поваги. Подвиг кожного захисника назавжди залишиться в пам’яті народу. Закликаємо всіх водіїв у цей час зупинитися, вийти з автомобілів і віддати шану полеглим патріотам.

Редакція «ОГО» висловлює щирі співчуття родинам, близьким та побратимам наших Воїнів. Вічна пам’ять і слава Героям!

Реклама

Нагадаємо, в обласному центрі відбулося прощання із 46-річним солдатом Ігорем Сухим. Чоловік, який до останнього подиху залишався вірним присязі, повернувся додому «на щиті» після тривалого перебування у списках зниклих безвісти.

Фото зі сторінки На щиті Рівненщина у мережі Фейсбук.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху