У Рівному розпочався відкритий продаж електронних карток для оплати проїзду у міському транспорті. Раніше скористатися новою системою могли лише пільговики, яким персональні картки виготовляли у ЦНАПі. Тепер же будь-який пасажир може придбати власну картку та поповнювати її для поїздок.
Валідатори вже встановлені у всіх тролейбусах та комунальних автобусах міста, тоді як приватні маршрутки й далі працюють виключно з готівкою.
За словами Володимира Пушенка, керівника відділу управління продуктом «Електронний квиток E-pass», картки загального користування доступні у мережі магазинів «Сімі» та «Сім23». На транспорті розміщені спеціальні наліпки з картою точок продажу.
Вартість картки складає 60 гривень. Поповнювати рахунок без комісії можна через EasyPay: у застосунку, на сайті чи у понад сотні терміналів по місту. Для оплати потрібно лише прикласти картку до валідатора та дочекатися сигналу підтвердження. У мобільному додатку доступний перегляд балансу й історії поїздок. У випадку технічних проблем пасажирам радять телефонувати на гарячу лінію — номер надрукований на звороті картки.
Щодо карток для школярів і студентів, які мають право на 50% знижку, процес ще не завершено. Начальник міського управління освіти Андрій Мазур повідомив, що переговори з компанією тривають, а зустріч з її представниками була запланована цього тижня.
До слова, журналісти Видавничого дому “ОГО” також повідомляли про те, що Укрзалізниця змінила правила перевезення тварин: тепер собаки понад 45 см у холці можуть подорожувати з власниками в усіх вагонах. Нововведення ухвалили після консультацій з UAnimals, Мінрозвитку та міжнародними експертами, аби наблизити умови до європейських стандартів», — повідомили у пресслужбі перевізника.
Джерело: Рівне Вечірнє



