Дорога Н-22, яка з’єднує Рівне та Луцьк, викликає дедалі більше обурення серед водіїв. Вибоїни, практично відсутність якісного покриття – зовсім не те, як мала б виглядати дорога поміж двома обласними центрами.
Така дорога викликає неабияке обурення серед водії. Про це більше читайте за посиланням: «Це вже не дорога, а загроза»: на Рівненщині заговорили про критичний стан Луцької траси.
Обговорення цієї дороги під цим матеріалом ОГО триває. От кілька яскравих коментарів, які ілюструють громадську думку.
Алла Кондрачук
І все було б не так сумно, якби це був не просто фрезерат. Але так, це дійсно вже щось.Лена Базилюк
Їхала недавно з Польщі , моя машина охреніла, як побачила, це я вже думала, треба брать на плечі і нести її. На що дивиться наша «влада»?Lrisa Tsehovich
ОСОБЛИВО В РАЙОНІ КЛЕВАНЯ!
Нагадаємо, рівняни гостро-емоційно реагують на запровадження електронного квитка.



