Зрада чи перемога: Луцька траса – дорога обурення рівнян

обурення серед водіїв

Дорога Н-22, яка з’єднує Рівне та Луцьк, викликає дедалі більше обурення серед водіїв. Вибоїни, практично відсутність якісного покриття – зовсім не те, як мала б виглядати дорога поміж двома обласними центрами.

Така дорога викликає неабияке обурення серед водії. Про це більше читайте за посиланням: «Це вже не дорога, а загроза»: на Рівненщині заговорили про критичний стан Луцької траси.

Обговорення цієї дороги під цим матеріалом ОГО триває. От кілька яскравих коментарів, які ілюструють громадську думку.

Реклама

Алла Кондрачук
І все було б не так сумно, якби це був не просто фрезерат. Але так, це дійсно вже щось.

Лена Базилюк
Їхала недавно з Польщі , моя машина охреніла, як побачила, це я вже думала, треба брать на плечі і нести її. На що дивиться наша «влада»?

Lrisa Tsehovich
ОСОБЛИВО В РАЙОНІ КЛЕВАНЯ!

Нагадаємо, рівняни гостро-емоційно реагують на запровадження електронного квитка.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху