Учора стажер – сьогодні держслужбовець
Тему кадрового голоду, який виник в органах державної влади, "ОГО" досліджувала в №47 від 22 листопада 2007 року ("Де взяти нових керівників"). Як виявилось, сьогодні дуже важко знайти кваліфікованого молодого спеціаліста на державну службу. Саме з метою пошуку та підбору нових кадрів у Сарненській райдержадміністрації реалізували програму "Молодіжна адміністрація". Мета та завдання її - це створення додаткових стимулюючих умов для самореалізації і розвитку студентської та громадсько активної молоді, відбір її для підготовки резерву державних службовців адміністрації.
- Проект "Молодіжна адміністрація", на мою думку, дає можливість молоді випробувати та проявити себе на державній службі, - зазначив голова Сарненської райдержадміністрації Петро РУХЕР. - Саме під час стажування вони мають змогу ознайомитися зі структурою роботи та нормативно-правовою базою райдержадміністрації. І визначитися, чи справді вони зацікавлені в цій роботі.
Одна з учасників програми, студентка Відкритого Міжнародного університету розвитку людини "Україна" Валентина Телетьон, проходила стажування у відділі сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Під час конкурсу саме вона зарекомендувала себе як компетентний спеціаліст у питаннях молодіжної політики і після завершення проекту стала новим працівником Сарненської РДА.
- Державна служба, як на мене, дуже складна і водночас відповідальна. Спочатку навіть трохи вагалася, але згодом, під час стажування, зрозуміла, що це саме те, що мені потрібно, - поділилась Валентина ТЕЛЬНЬОВ. - Для мене, як для випускниці ВНЗу, дійсно честь працювати на державній службі і саме в цьому відділі.
Програма буде реалізовуватися щорічно. Її організатори - відділи у справах сім'ї, молоді та спорту, організаційної та кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

Спортсмен з Рівненщини виступив на Кубку світу з пара лижних перегонів

З 28 лютого по 2 березня 2025 року в норвезькому місті Стейнхьєр відбувся заключний, третій етап Кубка світу з паралижних перегонів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.
переглядів: 53
Які важливі події відзначають 5 березня?

Дізнайтеся, чим значний цей день в Україні та світі.
переглядів: 91
5 березня: які свята, події та народні прикмети пов'язані з цим днем

Сьогодні, 5 березня, відзначають Всесвітній день енергоефективності. Віряни вшановують пам'ять святого мученика Конона. До Нового року залишається 301 день.
переглядів: 185
У Рівному буде відкриття виставки картин дружин і матерів полеглих Героїв

5 березня о 13.00 в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться відкриття художньої виставки картин дружин і матерів полеглих Героїв «Малюю серцем», в рамках всеукраїнського проєкту «Жива. Справжні історії кохання».
переглядів: 313
Легендарний художник і воїн: 72 роки тому загинув Ніл Хасевич

Ніл Хасевич: митець, що боровся різцем і долотом за свободу України
переглядів: 285