Дівчина, яку вдарило струмом у тролейбусі, скоро буде вдома
— До реанімації дівчину поклали для перестраховки, — зазначає Георгій Думановський. — Уже сьогодні ми переводимо її до травматологічного відділення, оскільки отримала тілесні ушкодження внаслідок падіння. Думаю, завтра-післязавтра рівнянка буде вдома.
За словами директора Рівненського міського комунального підприємства "Рівнеелектроавтотранс" Степана Загинея, причину того, що сталося, досі не знайшли.
Одразу після цього випадку тролейбус був знятий з лінії, і наразі триває його перевірка в технічній службі підприємства.
— Перед виходом на лінію тролейбус пройшов технічну перевірку і ніяких відхилень виявлено не було. Подібні випадки час від часу трапляються, і ніхто не може бути впевненим на 100 відсотків, що із ним не станеться те ж саме, — зауважив Степан Загиней.
Нагадаємо, вчора, 7 лютого, 16-річна Марійка їхала вранці на навчання. Щойно вона зайшла в тролейбус, який курсує за першим маршрутом, як її вдарило струмом.

Завтра у Рівному можна побачити різні видання Шевченкового "Кобзаря"

У Рівненській обласній бібліотеці на Лебединці вперше представлять колекцію видань "Кобзаря" з фондів книгозбірні. Захід приурочений до 185-ї річниці виходу першого збірника творів Тараса Шевченка та 85-річчя самої бібліотеки.
переглядів: 10
Двох загиблих захисників нагородили орденами «За мужність»

Героїв, Олександра Охрімчука та Романа Яремчука, які віддали своє життя за Україну, посмертно відзначили орденами «За мужність» ІІІ ступеня. Нагороди у вівторок, 4 березня, вручили рідним полеглих воїнів.
переглядів: 346
На Рівненщині масштабують адаптивний спорт для ветеранів та людей з інвалідністю

На Рівненщині продовжують розвивати адаптивний спорт для ветеранів, їхніх сімей та людей з інвалідністю, які постраждали внаслідок війни. В області вже працює 8 адаптивних клубів «Нестримні», а найближчим часом їх кількість зросте до 18.
переглядів: 256
Костопільська лікарня зекономить 400 тисяч гривень на рік завдяки тепловому насосу

У Костопільській лікарні встановили тепловий насос, що забезпечує стабільне гаряче водопостачання.
переглядів: 312