10.03.2011, 12:49

20 місце. Володарка обручок - Тетяна КІЧАТА

Статус: начальник Рівненського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану громадян, заступник начальника Рівненського міського управління юстиції
Тетяна Кічата уже шість років очолює Рівненський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану громадян. До того ж вона заступник начальника Рівненського міського управління юстиції.

З чоловіком Юрієм Кічатим познайомилася, навчаючись ще у "водному" інституті (нині НУВГП). Через нього тричі кардинально доводилося міняти життя. Вперше, коли працювала у виконкомі в Рокитному, чоловік порадив піти на роботу журналістом. З часом радіо змінила на місцевий РАЦС, який і очолила. Оскільки така робота вимагає юридичних знань, у 40 років пішла вчитися. Закінчила Київський університет права. Коли ж чоловік по роботі мав переїхати у Рівне, поїхала за ним і все почала спочатку. Працювала спеціалістом у Рівненському РАЦСі. Завдяки здобутим знанням і досвіду стала керівником установи.

За ці роки разом із колективом вдалося змінити чимало. Пані Тетяна наголошує, що лише працюючи з людьми, які віддані роботі, можна гори звернути, виконувати надскладні завдання. А коли одружує молодих, каже їм: не той головний, хто наполіг на своєму, а той, хто виявився мудрішим і поступився.

Таким правилом керується і у власній сім'ї. А вона для неї на першому місці. З чоловіком Юрієм у шлюбі вже понад 30 років. Виховали двох дітей. Донька Олександра нині працює помічником прокурора м.Рівного. Заміжня, має двох діток. Тож онуки Настуся і Володимир — найбільша втіха і радість пані Тетяни. Син Димитрій навчається у військовому ліцеї в Острозі. У вільний час Тетяна Кічата любить вишивати та доглядати за вазонами.

Віднедавна чоловік пані Тетяни очолив Рівненську облраду. Посада серйозна і впливова. Про нього кажуть справжній голова, а народна мудрість додає, що жінка — це все-таки шия. Втім, і сама пані Тетяна у місті користується не меншою повагою та авторитетом.