"Розмовляючі" квіти у Рівному не прижилися
У 2008 році, тоді ще студент четвертого курсу НУВГП, Максим КОРНІЙЧУК у День закоханих започаткував незвичайну для Рівного справу — написи на живих квітах. До цього юнак кілька років поспіль планував розкрутити власну справу. Але принципово не хотів допомоги від батьків.
— Ідею для бізнесу знайшов в інтернеті. Вивчив ринок, дізнався, що у найближчих трьох-чотирьох містах схожої послуги не надають, і почав цікавитися, як же розписувати ті пелюстки, — розповідає Максим Корнійчук. — Дядько із Санкт-Петербурга допоміг доставити спеціальні принтери для друку написів на тонкому клейкому папері. З цього і розпочав.
Аби якомага більше людей дізналися про ноу-хау, Максим Корнійчук зробив рекламу у маршрутках, ще безкоштовно дарував квіти перехожим жінкам. Так за кілька тижнів отримав перші великі замовлення.
— Дуже поспішав розповсюдити ідею до 8 Березня. Завдання виконав, але несповна. Корпоративні замовлення отримав лише від Малої академії наук та управління освіти, — розповів Максим.
Незважаючи на вдалий початок, молодий бізнес рівнянина не розвинувся.
— Я вже облишив цю справу, — розповідає юнак. — Рівне надто мале місто для розвитку такого бізнесу. На ньому можна заробити, тільки отримуючи великі замовлення. Приміром, це вигідно у Києві, де підприємці отримують корпоративні замовлення.
За словами Максима, послугу "розмовляючі квіти" намагались започаткувати в інших західних містах, проте також невдало.
— У Луцьку починали цю справу. Я навіть поділився з ними своїм досвідом, розповів про технологію виготовлення. Але там також це не пішло.
Максим вважає, що у нашому місті послугу "розмовляючі квіти" як додаткову можуть надавати власники квіткових магазинів.
— У такому випадку це простіше, бо у них є місце продажу, квіти та працівники, — зауважує хлопець. — Дуже багато у просуванні цієї справи залежить від продавців. Коли я розмовляв про надання своїх послуг з власниками магазинів, то присутні при цьому продавці казали: "Ой, це так довго робити. Навіщо воно нам". Тобто знову ж таки виною всьому наша лінь".
Максим шкодує про те, що йому не вдалося продовжити свою справу, адже говорить, що відгуки людей, які чули про неї, були лише позитивні.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Віктор Ковальчук понад чверть століття досліджує спадщину Полісся [+Відео]
![](/images/articles/1567/small/1326356453.jpg)
Більш ніж чверть століття художній керівник Етнокультурного центру "Веснянка" Палацу дітей та молоді Віктор Ковальчук вивчає історико-культурну спадщину Полісся. Пригадує: фольклорний колектив створював з 15 людей. Зараз це вже 150 учасників і три колективи — "Весняночка", "Веснянка" та "Сільська музика".
переглядів: 5394
Заслужена артистка України Ліна Ізарова: “Професія, у якій можна бути усіма”
![](/images/articles/1527/small/1300982157.jpg)
Із заслуженою артисткою України, викладачем РДГУ Ліною Ізаровою зустрічаємось у її невеличкій затишній гримерці Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру. З чорно-білої світлини на стіні грайливо посміхається юна симпатична шатенка. Впізнаю у ній Ліну Тимофіївну і ловлю себе на думці, що час ледь торкнувся її обличчя. Додав хіба що з роками життєвого досвіду та споминів очам.
переглядів: 2344