Рівненський рибалка впіймав на Горині двометрового сома
Виявляється, у річці Горинь одразу за містом на блешню клюнув велетенський сом. Щасливий рибалка тоді не розгубився, а боровся зі здобиччю більш ніж півгодини. За цей час рибина вибилась із сил.
![](https://ogo.ua/images/articles/1533/big/1304420633.jpg)
— Усі рибалки знають, що рибу легко брати на мілині, тож коли витяг сома на мілке місце — вудку віддав потримати іншому рибалці, яких у той момент зібралося чимало на березі. Сам зайшов у воду і, всунувши руку у пащу своєму трофеєві, схопив сома за зябра, — пригадує він.
— Тоді ж одразу повіз сома у магазин важити. Улов заважив 41 кілограм, а довжиною був 1 метр 94 сантиметри.
![](https://ogo.ua/images/articles/1533/big/1304420639.jpg)
Радістю улову Василь Мельник по телефону поділився із дружиною, яка попросила заїхати до неї на роботу, щоб побачили колеги. Із рибою весь час усі фотографувались, а затяті любителі риболовлі навіть додому приїжджали подивитись на цей улов.
М’ясо велетенської рибини поділили у родині, а найсмачнішими для Василя Мельника видались котлети із рівненського сома.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Теплі вітання з Днем медика у віршах 2024
![](/images/articles/2/small/1706954171.jpg)
День медичного працівника з 2023 року в Україні відзначається 27 липня. Професійний день був започаткований у 1994 році і раніше святкувався у третю неділю червня.
переглядів: 987
Які свята відзначають у світі і Україні
![](/images/articles/2/small/1720761413.jpeg)
Дізнайтеся, які особливі свята сьогодні, 27 липня, в Україні та світі.
переглядів: 92
Хто святкує іменини і який сьогодні день
![](/images/articles/2/small/1721627926.jpeg)
Сьогодні, 27 липня, в Україні відзначають День медичного працівника. Це професійне свято всіх, хто стоїть на варті нашого здоров'я, забезпечуючи медичну допомогу та рятуючи життя. Також сьогодні віряни вшановують пам'ять святого великомученика Пантелеймона. До Нового року залишилося 157 днів.
переглядів: 119
Після 10 класу учні зможуть змінювати профіль навчання
![](/images/articles/2/small/1722001979.jpg)
Державний стандарт профільної середньої освіти, затверджений урядом вчора, передбачає можливість змінювати профіль навчання для учнів після 10 класу.
переглядів: 250
На фасаді Рівненської гімназії №24 відкрили меморіальну дошку Андрію Сторожуку
![](/images/articles/2/small/1721988360.jpg)
Андрій Сторожук народився 9 листопада 1987 року в місті Рівне. Закінчив Рівненську гімназію №24, вище професійне училище №1 м. Рівне, де здобув професію столяра будівельного, паркетника, верстатника деревообробних верстатів.
переглядів: 302