17.05.2011, 13:25

Міжшкільний турнір із боулінгу: перемогла команда Рівненської української гімназії [+Фото]

З 11 по 13 травня в РЦ «Турбіна» пройшли загальношкільні змагання із боулінгу «Шкільний страйк». Перемогу в турнірі отримала команда Рівненської української гімназії «Страйкмени»
Вперше у Рівному пройшли міжшкільні спортивні змагання з боулінгу. Організаторами виступили Розважальний центр «Турбіна» та управління освіти Рівненського міськвиконкому. Участь взяли 34 команди до складу яких входили учні 8-11-х класів.

Кубок переможців отримала команда Рівненської української гімназії «Страйкмени» (Галіповський Влад, Дворожняк Денис, Кузьмич Максим,Тарасенко Назар), набравши 548 кегель.

Друге місце здобула команда «Віват» Рівненської гуманітарної гімназії, 524 кеглі.

Третіми переможцями, із результатом 518 кегель, стали гравці ще однієї команди української гімназії – «Екстрім».

Як зазначив головний спеціаліст міського управління освіти Микола Редько, такий вид спорту як боулінг стає все більш популярним, тому він сподівається що і в наступному навчальному році міжшкільні турніри будуть проходити частіше, а кількість фанатів боулінгу буде постійно рости.