У Рівненському зоопарку - поповнення [+Відео]
Дикі південноамериканські свині у Рівненському звіринці освоїлися. Облюбували помешкання й почали збільшувати свою родину. Донедавна у колекції було чотири самочки пекарі ошийникові. Вони приїхали у 2010-му із Польського зоологічного парку, що у місті Лодзь.
Нині поросяткам 12 днів. Одразу ж після народження вони почали бігати й зустрічати відвідувачів. Наймолодші за руки до поросячого вольєру ведуть дорослих.
Стать поросяток працівники зоопарку ще не визначили. Пояснюють: американські пекарі ― це дикі нежуйні парнокопитні. Вони такі ж агресивні, як і місцеві вепри. Та й поросячу маму з-поміж інших самок не завжди вдається впізнати. Зовсім інша справа — поросячий батько.
Дорослі представники виду — вегетаріанці, але їдять значно менше, аніж їх свійські родичі. А от у потомства ― свій раціон. До восьми тижнів ― молоко.
Джерело: Рівне 1

звіринець, Рівне, Рівненський зоопарк, південноамериканські свині
Молодь Рівненщини запрошують долучитися до мандрівного табору «Стежками князів Острозьких»

Із 22 по 26 травня на Рівненщині пройде вже дванадцятий мандрівний табір «Стежками князів Острозьких». Захід організовує громадська організація «Центр суспільних перетворень» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.
переглядів: 150
Сьогодні почався Пасхальний, Світлий тиждень

Попередній тиждень, до свята Пасхи, називався Страсним, або Великим, і всі дні його носили назву великих. Зі світлим Христовим Воскресінням розпочинається тиждень Пасхальний, або Світлий, і всі дні цієї седмиці (до суботи включно) називаються світлими: Світлий понеділок, Світлий вівторок, Світла середа тощо.
переглядів: 199
Літні канікули не будуть скорочувати: це фейк

У соціальних мережах активно поширюється неправдива інформація щодо нібито обов’язкового скорочення літніх канікул у 2025 році. У Міністерстві освіти і науки України наголошують: жодних рішень з цього приводу уряд не ухвалював.
переглядів: 199
Поливаний понеділок 2025: традиції, історія та заборони

Другий день після Великодня в Україні має особливу традицію — Поливаний понеділок.
переглядів: 491
Які закуски зробити на великодній стіл: поради від досвідчених господинь

Великдень — одне з найочікуваніших свят у році, коли за родинним столом збираються найрідніші. Після святкового богослужіння і освячення паски, яйця, м’яса та інших наїдків — настає час застілля. І саме закуски задають тон усій великодній трапезі.
переглядів: 325