18.07.2011, 15:22

Депутати пропонують обгородити Рівненську облраду шлагбаумами

У Рівненській обласній раді не вщухають суперечки навколо службового входу в приміщення ради. Нещодавно службовий в'їзд перекрили шлагбаумом. Емоційні депутати на постійних комісіях пропонують обставити загороджуючими спорудами всю раду.
На початку року в Рівненській ОДА постелили нові килими, відремонтували та оздобили нібито бурштином службовий вхід, яким користується керівництво адміністрації, благоустрій довершив і шлагбаум на службовому в'їзді на територію установи.. Це на засіданні постійної комісії з питань екології та захисту навколишнього середовища обурило опозиційних депутатів Миколу Кучерука та Олега Осуховського.

Втім, у коментарі газеті "ОГО" керівник обласного комунального підприємства “Управління майновим комплексом” Анатолій ГАПИЧ зауважив, що депутати самі виділили кошти на вставлення шлагбаума.
Такі слова обурили голову постійної комісії з питань місцевого самоврядування, екс-заступника голови облради Валентина Кроки. На засіданні він висловив Гапичу свою думку:

— Я хотів поставити свою машину в дворі адміністрації, втім охорона була невблаганною. Сказали: "Телефонуйте на приймальню, і, можливо (!), вас пропустять". Такої закритості не було ніколи при попередньому керівництві. Навіть під час СРСР не було. І взагалі-то, щось я не пам’ятаю такого рішення, де йшлося про шлагбаум… Виділяли гроші на благоустрій території, а не на огорожу.

— Та то журналісти неправильно зрозуміли мої слова. Я мав на увазі, що кошти на благоустрій, а в рамках якого поставлений шлагбаум, — парирував Антолій Гапич.

— Ви на журналістів вину не перекладайте, у них все на плівку записано, — приструнив начальника екс-голова обласної ради Роман Василишин. — Скажіть, звідки такі рішення, а то ще скоро й металошукач при вході поставлять…

— Може бути... — тихо перебив його Гапич.

— Мать-перемать, ведіть себе нормально, ви з депутатами спілкуєтесь! — емоційно вигукнув Василишин.

— Тут скоро траншею чи яму викопають, а ми й не знатимемо, — підтримав Крока.

— То хай ще шлагбауми на трьох входах поставлять, якщо немає куди кошти подіти, — підсумував Василишин. — Навряд чи це їм допоможе. Валентине Івановичу, що ж зробиш. Ми обрані, а вони призначені. У них свій указ.

Зважаючи на емоційні суперечки між депутатими і виконавчою владою, варто очікувати на підняття шлагбаумної теми і на черговій сесії обласної ради.