19.07.2011, 11:20

Рівненська АЕС світитиме Києву

Попри економічні проблеми в країні, економіка Рівненщини нарощує темпи. Щоправда, не у всіх галузях. Так, Рівненська АЕС у порівнянні з минулим роком менше виробила електроенергії. Однак керівництво області переконане: ситуації можна зарадити.
- Темп зростання обсягів промислової продукції у нас складає 4,3 відсотка. Майже вся промисловість дає плюс, за виключенням хіба що Рівненської атомної електростанції. Вона “мінісує” по відношенню до минулого року в межах 9-10 відсотків, - сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій ЮХИМЕНКО.

Це сталось через те, що енергоблоки зупиняли й на плановий ремонт. Окрім того, за словами Анатолія Юхименка, існує проблема передачі виробленої електроенергії від АЕС до споживачів. Однак ця проблема має шанси бути вирішеною.

- Заплановано будівництво лінії електропередач “Рівненська АЕС — місто Київ”, яка дозволить вирішити проблему передачі електроенергії від атомної електростанції і дасть змогу в повній мірі використовувати потужності електростанції в повному обсязі.