У Тернополі блогери боротимуться зі сміттям
Культура дбайливого ставлення до навколишнього середовища формується століттями. У багатьох країнах світу вже з дитинства жителі привчені правильно ставитися до проблем екології. Питання споживання продуктів та утилізації сміття в багатьох розвинених країнах перетворився в алгоритми. У нашому ж суспільстві окрім як рідкісних збурень по питаннях несприятливої екологічної обстановки і слабких спроб окремих організацій щось виправити – нічого немає. Багато хто з нас викидають сміття прямо під ноги, не замислюючись про наслідки, в результаті наші міста і місця відпочинку на природі часто стають "випадковими" сміттєвими звалищами. Але це можна виправити.
Що буде з рівненським сміттям? [РОЗСЛІДУВАННЯ.Ч.1]
Чому сміття для Рівного — проблема, а не бізнес? [РОЗСЛІДУВАННЯ.Ч.ІІ.]
У Тернополі така акція відбудеться вперше. Більш ніж 80 міст Росії та України братимуть у ній участь. Тисячі людей різного віку і соціального статку готові вийти на вулиці, взяти рукавички, мішки і зайнятися однією спільною справою – збирати сміття.
Уперше в Рівному оштрафували людину, яка викинула сміття у невстановленому місці
Головні особливості цієї акції — її аполітичний характер і прагнення об'єднати локальні дії в загальну стратегію вирішення цієї проблеми. Проведенням цієї акції в Тернополі організатори сподіваються звернути увагу широкої громадськості на проблему сміття на вулицях та рекреаційних зонах нашого міста, а також особистим прикладом показати, що можна почати очищення від сміття своїми силами, не сподіваючись на когось.
Житель Рівненщини винайшов метод вироблення палива зі сміття
Організаторами акції "Блогер проти сміття" виступають активні користувачі інтернет-ресурсів: ЖЖ, сайту ВКонтакте і Facebook у Тернополі, а також мистецька ініціативна група "ДЗЕРКАЛО", основною метою якої є популяризація та залучення молоді Тернополя до творчості та культури нашого міста.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
З 1 серпня "Укрзалізниця" збільшує кількість жіночих купе в поїздах
![](/images/articles/2/small/1720941602.jpg)
З 1 серпня 2024 року Укрзалізниця розширює список поїздів, де доступні вагони з жіночими купе. До 8 вже курсуючих маршрутів додаються ще 4.
переглядів: 631
В Україні запустили в обіг поштову марку "Янголи війни"
![](/images/articles/2/small/1722004990.jpg)
Вона присвячена лікарям і це зробили напередодні Дня медика. Спецпогашення відбулось у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни в Клевані.
переглядів: 208
У Костополі діє Клуб активного довголіття для літніх людей
![](/images/articles/2/small/1722004564.jpg)
Активний відпочинок, культурний розвиток та психологічна підтримка. Усе це люди похилого віку можуть отримати в КЗ «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради.
переглядів: 231
На Басовому Куті встановили нові лавки та смітники
![](/images/articles/2/small/1722003860.jpg)
Працівники Рівненського міського тресту зеленого господарства встановили на Басовому Куті лавки та смітники.
переглядів: 212
Олімпійський прапор замайорів біля Рівненської ОДА
![](/images/articles/2/small/1722002314.jpg)
Його підняли з нагоди старту у Парижі ХХХІІІ Літніх Олімпійських ігор.
переглядів: 242