Ми у Facebook
30.11.2011, 10:01

Рівненський сміттєпереробний завод запрацює у 2012. Сміттєзвалище закопають [+Фото]

Уже наступного року на Рівненщині запрацює сміттєпереробний завод. Це буде перший в Україні завод такого типу. На місці будівництва побувала журналіст порталу OGO.ua.
На території Шпанівської сільської ради на Рівненщині триває будівництво сміттєпереробного заводу.

Міський голова Рівного Володимир Хомко каже — коли завод запрацює, на сміттєзвалищі розміщатимуть лише 5-6 відсотків сміття, решту – сортуватимуть та перероблятимуть у пальне.

— Пальне, отримане в результаті переробки, купуватиме Здолбунівський цементний завод для використання у виробничому процесі, - розповідає голова міста. — Це також вплине на екологічну ситуацію навколо міста. Адже крім видимих проблем, тут є ще й невидимі, такі як фільтрат, який просочується у ґрунтові води. Це перший в Україні завод такого типу. Думаю, вже в наступному році завод запрацює. У будівництво проінвестували уже 10 мільйонів гривень.
Представник німецьких інвесторів Конрад Мюллер розповідає про технологію роботи заводу.

— Усі зібрані міські відходи сортуватимуться вручну, потім автоматично, — каже Конрад Мюллер. — Після чого отримаємо матеріал, який роздроблятиметься і перероблятиметься на паливо. Обов'язково відділятимуть матеріал, який можна переробити на вторинну сировину та продати — скло, залізо, кольорові метали.Що ж до гори сміття, яка назбиралася тут за півстоліття, то її не перероблятимуть, а просто накриють землею та засадять рослинами.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах

Нерухомість


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ