12.04.2012, 16:06

Янукович і Платіні відкрили новий термінал Львівського аеропорту [+Фото]

Президент України Віктор Янукович разом з президентом УЄФА Мішелем Платіні взяли участь у відкритті нового терміналу міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького. Про це повідомляє прес-служба Президента.
Глава держави привітав присутніх з відкриттям терміналу і назвав цю подію черговим святом і перемогою Львова на шляху підготовки до Євро-2012. Він також повідомив, що пропускна здатність цього об'єкта складе близько 2100 пасажирів на годину.

За словами Януковича, тепер перед місцевою владою стоїть масштабне завдання побудувати навколо аеропорту сучасну інфраструктуру.

Зі свого боку Мішель Платіні високо оцінив роботу, проведену в Україні в контексті підготовки до Євро-2012. "Дивно, що може зробити маленький футбольний м'яч", - зазначив він.Президент УЄФА впевнений, що Євро-2012 в Україну стане справжнім великим святом для футбольних уболівальників.

Президенти разом перерізали символічну стрічку. Також в їхній присутності було відкрито бюст короля Данила Галицького в приміщенні нового терміналу.

Щасливе Рівне