А ви читали кращу книгу Рівненщини? [+Фото]
Валентина Ярощук, директор Рівненської обласної бібліотеки розповідає:
- Конкурс “Краща книга Рівненщини” започатковано три роки тому відповідно до програми книговидання в Рівненській області. Протягом 2012 року ми збирали інформацію про людей, бібліотеки, книгарні та інтернет-сайти, що могли б претендувати на номінації конкурсу. На згадку переможці отримують оригінальні дипломи та речові призи. Приємно, що з кожним роком нових авторів та видавців стає все більше.



Переможцями конкурсу стали:
1.Номінація “Краще історико-краєзнавче видання” - Погорина: літературно-краєзнавчий журнал Рівненщини / головний редактор Євген Цимбалюк. - Рівне, 2007-2011.
2.Номінація “Краще довідкове видання” - Столярчук Б. Митці Рівненщини: енциклопедичний довідник / Богдан Столярчук. - 2-ге вид., доп. і переробл. - Рівне, 2011.
3.Номінація “Краща поетична збірка” - Климентовська В. Кленова королева: поезії / Вікторія Климентовська. - Рівне, 2009.
4.Номінація: “Краще прозове видання” - Курінний С. Вогонь і попіл: історичний роман / Сергій Курінний. - Рівне, 2011.
5.Номінація: “Краще видання з мемуаристики та документалістики” -
Кондратюк А. Добром зігріте серце: Спогади. Есеї. Новели / Андрій Кондратюк. - Рівне, 2010.
6.Номінація: “Краще видання для юнацтва та молоді” - Кралюк П. Шестиднев, або корона дому острозького: роман / Петро Кралюк. - К., 2010.
7.Номінація: “Краще видання для дітей” - Солоневський Р. Зметикуй і розкумекай: загадки, шаради / Ростислав Солоневський. - Рівне, 2010.
8.Номінація: “Кращий літературний дебют” - Одерако І. В. Там, де перетинаються грані: Оповідання. Новели. Етюди / Ірина Одерако. - Рівне, 2010.
9.Номінація: “Краще поліграфічне видання” - Іщук О. Життя і творчість Ніла Хасевича / Олександр Іщук, Ігор Марчук, Дарія Даревич. - Торонто-Львів: Літопис УПА, 2011.
10.Номінація “Краще художнє оформлення книги” - Рачинець С. Зайчики-косарики / Сергій Рачинець; художник Марина Шутурма. - Рівне, 2011.





ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
У Рівному презентували енциклопедію про Острозьку академію
У Рівному письменник Петро Кралюк розповів про Степана Бандеру, кінець світу і таємницю присяги Президентів
У Рівному письменник Петро Кралюк розповів про містику Пересопницького Євангелія

Ще одна учениця на Рівненщині склала НМТ на відмінно

Ще одна випускниця з Рівненської області продемонструвала блискучі знання та отримала найвищий бал на Національному мультипредметному тесті.
переглядів: 335
Рівненська пара дебютувала в юнацькому чемпіонаті Європи зі спідвею

24 червня в польському Гданську відбувся перший фінальний етап юнацького парного чемпіонату Європи зі спідвею у класі мотоциклів об’ємом до 250 см³. Уперше в історії у змаганнях такого рівня взяла участь збірна України — і саме з представниками Рівного у складі.
переглядів: 291
Понад 1500 пожеж сталося на Рівненщині від початку року

Від початку поточного року на території Рівненської області склалася тривожна ситуація з пожежами. Загалом сталося понад півтори тисячі займань, що призвело до трагічних наслідків.
переглядів: 263
У Рівному шестирічний хлопчик проковтнув 12 магнітів: як його рятували

У Рівному шестирічний хлопчик проковтнув дванадцять магнітів, які були частиною його іграшки.
переглядів: 345
Білі гори та Драконяче око: як доїхати до казкового місця на Рівненщині

Неподалік від Рівного, лише за 20 кілометрів, біля села Рубче, розташована незвичайна та візуально приваблива, але водночас дещо небезпечна локація, відома як Білі гори.
переглядів: 356