15.07.2012, 10:33

Названо 5 найбільш дивних місць, де є Wi-Fi

Однією з найголовніших турбот власників смартфонів під час подорожі за кордон є можливість підключитися до інтернету через Wi-Fi, щоб уникнути високої плати за мобільний інтернет в роумінгу.
Є країни, де бездротове покриття працює навіть у лісах. Проте в деяких містах хот-споти встановлені в несподіваних місцях.

Нещодавно в блозі Fon з'явився рейтинг п'яти найбільш дивних місць для доступу в інтернет.

Першим у цьому списку називається кладовище Oak Grove в місті Падьюка (Paducah), розташованому в американському штаті Кентуккі і налічує 25 тисяч жителів. За словами компанії, змонтувала хот-спот, це зроблено для зручності відвідувачів: на кладовищі покояться вчені-медики світової величини, і можливість підключитися до інтернету дозволяє знайти про них інформацію.

Наступним в рейтингу значиться Еверест. Шведська телефонна компанія обладнала кілька Wi-Fi-передавачів на найвищій горі Землі. Зокрема, максимальна висота розміщення приймача становить 5200 метрів.

На третьому місці списку - Північний полюс. З 2005 року найпівнічніша точка планети має власну бездротову мережу. Два співробітника московського офісу Intel обладнали приймачем дрейфуючий табір «Барнео».

Крім того, в даний час створені розробки для створення бездротових мереж в пустелі - за допомогою приймачів, що працюють на сонячних батареях, що може бути корисно для археологів. Також планується підключення до мережі на борту космічного корабля в розрахунку на розвиток космічного туризму в найближчі роки. Користування інтернетом буде включено у вартість квитка, яка складає $ 200 тисяч.
За матеріалами: www.travel.ru
Щасливе Рівне