19.07.2012, 17:02

На Рівненщині відбувся табір пластунів "Я все можу"

Близько півсотні юних та дорослих членів організації "Пласт" узяли участь у двотижневому таборі під гаслом "Я все можу", який відбувся на мальовничих берегах Білого озера.
З ранку до вечора понад 50 дітей та дорослих із Рівного, Луцька, Кузнецовська, Острога, а також смт. Рафалівка Володимирецького й с.Лютинськ Дубровицького районів бавились в одну велику гру, розвиваючи вміння і навички, отримуючи нові знання та знаходячи нових друзів.

- Табір запам’ятається безліччю нових знайомств, теплими обіймами, смачними стравами, надзвичайною погодою, гамірливими сусідами та... комарами, - ділиться враженнями комендант табору, старша пластунка Наталія Кулініч, студентка Національного університету "Острозька академія". - Учасники мали можливість розвинути свої вміння всебічно - звідси й назва: "Я все можу". Для цього були організовані тематичні дні - пісенний, мандрівний, творчий, спортивний, інтелектуальний тощо. Учасники випробовували себе на теренових іграх, змагах та мандрівці, успішно виконуючи усі завдання та з усмішкою долали все нові перешкоди, що траплялись у них на шляху.Кожен день у таборі розпочинався з притчі, яка змушувала підлітків задуматись над своїми вчинками та думками. Після сніданку - заняття: співи, куховарення, природознавство...

Із пластунів виходять успішні менеджери

- Щодня діти мали можливість стати одним цілим з надзвичайно прозорою водою Білого Озера – могли навчитись плавати та опановували вміння плавання на катамарані та байдарці; вчились танцювати та організували флешмоб, а кожного вечора мали запальні ватри, на яких співали українських пісень, бавились і зігрівались теплом ватри та один одного, - продовжує ділитись враженнями Наталія Кулініч. - Найбільше, мабуть, запам’ятається усім Купальська ватра, наповнена особливою енергетикою, переспівками, стрибками через вогонь у народних строях, топленням Марени та спаленням Купала. Та найголовніше - те, що учасники табору щодня доводили собі: вони і справді можуть все, варто лише захотіти.