Ми у Facebook
14.08.2012, 18:12

День... "старих" дверей Рівного [Фото+Відео]

У центральній історичній частині Рівного ще залишилось чимало старих будинків з цікавими індивідуальними фасадами, і цікавими вікнами та дверима в них. Дещо вже осучаснено (і не на краще), а дещо ще залишилось автентичним і не зачепленим «рукою цивілізації».
У цій добірці фото представлені двері в будинках центру м. Рівне. Це доповнення та продовження до колекції фото старих вікон: Погляд в очі міста: колекція фото найнезвичніших вікон Рівного.

Фотофільм "День... "старих" дверей"Зацікавленим пропонується відгадати, де знаходяться наступні двері. Більшість із цих дверей знаходяться на центральних вулицях Рівного, а повз деякі мало не щодня проходить і проїздить половина рівнян.

Випробуйте свою уважність та знання свого міста!

Успіхів!


Де, і в яких будинках знаходяться наступні двері?

1. Двері в будинках на центральних вулицях:

А) Двері, повз які точно проходять чи проїжджають не менше половини рівненчан мало не щодня (раз на тиждень – це точно).Б) Ще одні з дверей, які знаходяться на виду у всіх.
Художні та багаті.В) «Найколонніші» двері.Г) Багате різьблення. Після завершення реконструкції будуть ще кращі.Д) Загадкові двері «Д».2. Двері в інших будинках центру м. Рівне:
А) Двері в одній з найвідоміших будівель м. РівнеБ) Менш відомий будинок, але такий, що впадає в око.В) Можливо, не дуже примітний будинок, але теж історичний центр міста.Г) Один із найбільш оздоблених зовні будинків (теж історичний центр).


На правах реклами