07.09.2012, 15:16

Рівняни користуватимуться бланками без захисного елементу

На свідоцтва про право власності на нерухоме майно будуть використовуватися бланки без голографічного елементу.
Відповідний наказ підписало Міністерство юстиції України на вимогу виконання рішення Уряду та Президента України. Нововведення діятимуть з 1 січня 2013 року.

Начальник реєстраційної служби Рівненського міського управління юстиції Оксана Чехонська каже, що боятися чи насторожливо ставитись до нововведень рівнянам не варто.

- Міністерство юстиції виготовлятиме нові зразки бланків без голографічного елементу для того, щоб здешевити вартість самого бланку, - консультує Оксана Іванівна. Без захисного знаку виготовлятимуться бланки, що використовуються для видачі свідоцтв про право власності на нерухоме майно, витягів, інформаційних довідок та виписок з Держреєстру прав на нерухоме майно. До того ж, бланки старого зразка діятимуть паралельно з новими. Тому незручностей для населення з цього приводу не повинно виникнути.

Нагадаємо, що 3 березня 2011 року Президент України Віктор Янукович підписав Указ, який відмінив обов’язкове застосування голографічного захисту документів і груп товарів в Україні.

ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Сьогодні набув чинності мовний закон
Рівненські депутати просять Президента ветувати закон про мови
Податковий кодекс: Нова спрощена система оподаткування
Щасливе Рівне