«Доступне житло» закінчилося – президентський нацпроект закривають
оголосить про закриття нацпроекту «Доступне житло».
За його словами, розроблено попереднє техніко-економічне обґрунтування, яким передбачено, що проект буде реалізовуватися за рахунок інвестиційних коштів.
«Проведено переговори з Мінрегіонбудом, за результатами яких вирішено, що у зв’язку з реалізацією соцініціатив президента цей проект буде адмініструватися в рамках держпрограми «Доступне житло», а сам нацпроект припиняє своє існування, і найближчим часом буде прийняте відповідне рішення уряду», – сказав чиновник.
Нагадаємо, що попереднє ТЕО, про який згадав Гусєв, коштувало бюджету 2,6 млн гривень.
Крім того, висновки, що стосуються ТЕО і бізнес-плану проекту, повинна була зробити одна з компаній так званої «Великої четвірки»: PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst & Young або КPMG.
За проектом передбачалося, що по всій країні виростуть так звані «президентські квартали», що складаються з 16-типових дев’ятиповерхових монолітних будинків на 70 квартир кожен.
Вартість же квадратного метра заявлялася на рівні 4 тисяч гривень.
ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Дешеву іпотеку запустять вже наступного тижня
Рівненщина отримала 25 мільйонів гривень на "доступне житло" [+Фото]
На Рівненщині кредити на "Доступне житло" видаватимуть три банки

Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 422
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 419
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 409
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 450
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 330