Свята та іменинники 1-7 листопада
ІЗ ДНЕМ ЗАСНУВАННЯ
1 листопада
Стоматологічна клініка "Майстер-СтоМ" — 12 років
ТОВ "Візарт" — 9 років
СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
1 листопада
МАЛЬОВАНИЙ Руслан Орестович, ПП
ОСТАПОВЕЦЬ Леонтій Давидович, директор ПП "Аргат-Юл"
2 листопада
МАРКОВ Андрій Володимирович, гендиректор ТОВ "Самгаз-Рівне"
3 листопада
БОГДАНОВИЧ Юрій Адамович, депутат Рівненської облради
5 листопада
ГЕЛЮХ Лариса Миколаївна, директор ТОВ "Техно-колор"
ГНАТЮК Василь Володимирович, директор ПВНВП "Укрекспопроцес"
6 листопада
ЛИЧУК Олександра Олександрівна, директор ПП "Туристична валіза"
7 листопада
СОХАЦЬКИЙ Ігор Семенович, нотаріус
ЦЮЦЮРА Галина Петрівна, директор ЗОШ №24 м.Рівне
ПРОФЕСІЙНІ СВЯТА
4 листопада
День залізничника України
Шановні читачі! Якщо у рубриці "ОГО вітає" надруковані недостовірні дані, просимо вас повідомити за тел. 62-04-43 або (050) 375-65-33.

Коли плаче місто: про гідне прощання з Героями в Рівному та силу спільного болю

Є моменти, коли місто завмирає. Коли чорна процесія рухається вулицями, і кожен, хто зустрічає її, мимоволі стає частиною великого спільного горя. Це миті прощання з Героями – людьми, які віддали своє життя за Україну. У Рівному ці церемонії вже давно стали особливим актом пам’яті, гідності та шани.
переглядів: 357
Вітання із Днем ангела для Івана 2025

У четвер, 8 травня, християни відзначають день пам’яті апостола Івана Богослова — одного з найближчих учнів Ісуса Христа. Цього ж дня прийнято вітати чоловіків із цим ім'ям з Днем ангела.
переглядів: 377
Який сьогодні день: 8 травня

У четвер, 8 травня, в Україні вшановують День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. Це день скорботи за мільйонами загиблих, поваги до ветеранів і нагадування про ціну миру.У четвер, 8 травня, християни відзначають день пам’яті апостола Івана Богослова — одного з найближчих учнів Ісуса Христа.
переглядів: 341
У кого сьогодні День ангела

Дізнайтеся, кого треба сьогодні, 8 травня, вітати з іменинами.
переглядів: 340
Повернення до цивільного життя: Як Рівненщина готується до реінтеграції ветеранів

Ті, хто захищає нас на фронті, дуже часто потребуватимуть допомоги та підтримки у цивільному житті, коли до нього повернуться. І гідно зустріти наших Захисників та Захисниць – справа дуже гідна та відповідальна, це фактично обов’язок цивільного населення.
переглядів: 419