Хто захищатиме рівнян від неякісної продукції на прилавках магазинів
Натомість утворено Державну санітарно-епідеміологічну службу, яка вийшла з підпорядкування МОЗ. У результаті такої реорганізації функцію контролю за безпекою харчів передали Державній ветеринарній та фітосанітарній службі. Саме ця установа стає єдиним органом з контролю за якістю та безпечністю харчової продукції.
Рівненську санстанцію ліквідовують, перевірок можна не боятися
Також нещодавно Державна ветеринарна та фітосанітарна служба і Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів підписали Меморандум про співробітництво, що дозволить зробити контроль над продукцією більш прозорим та всеохоплюючим. Так, раніше ветеринари не мали доступу до перевірок у мережах роздрібної торгівлі, а фахівці Держспоживінспекції – до підприємств. Завдяки підписанню документа буде відбуватися обмін інформацією між відомствами, а неякісна продукція та її виробники будуть чітко відслідковуватися.

Армрестлер з Рівненщини став чемпіоном України

Працівник Хмельницької атомної електростанції та титулований армрестлер Олег Жох здобув золото на Чемпіонаті України, що відбувся 9–11 квітня у Львові. У змаганнях на ліву руку він став переможцем у складі команди Рівненської області.
переглядів: 302
Мешканець Рівненщини розказав, як йому пересадили серце

45-річний Олександр із Рівненщини — один із тих, хто на власному прикладі доводить: трансплантація серця в Україні — не фантастика, а реальна медична практика, яка рятує життя.
переглядів: 262
В Україні запустили застосунок для турботи про себе та покращення ментального стану дорослих та дітей

Застосунок «Моментал» створено в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської «Ти як?» у співпраці ЮНІСЕФ в Україні.
переглядів: 244
У Рівному відкривають сезон у Парку Шевченка

У четвер, 17 квітня, в Рівному офіційно стартує новий сезон у Парку імені Тараса Шевченка. Розпочнеться він із відкриття «Парку ліхтарів Рівне» — тематичного простору ілюмінацій та масштабних світлових інсталяцій, висота яких сягає семи метрів.
переглядів: 356
Чи обов'язково влаштовувати прибирання у Чистий четвер?

Існує традиція добряче прибрати свою домівку у Великий Четвер. Саме тому в народі його і називають "Чистим". Однак, чи має це якийсь релігійний аспект.
переглядів: 1303