Яким буде ваш сад, город, квітник, балкон у 2013 році?
Місяць у знаку Козерога, четверта чверть (спадає), 28-й місячний день.
- Саме час погортати спеціалізовану літературу з садівництва, городництва, квітникарства, ландшафтного дизайну, книжки та журнали, каталоги, помандрувати Інтернетом, Вікіпедією, поставити «Гуглу» та іншим пошуковим системам питання, які найбільше вас цікавлять.
- Перегляньте свої запаси насіння, перевірте їх на термін придатності, складіть приблизний список того, що хотіли би придбати.
- Якщо ви новачок у садівництві-городництві та квітникарстві, або ж дуже зайнята й непосидюча людина, зосередьте свою увагу на простих, невибагливих рослинах, які не вимагають особливого догляду.
- Складіть приблизний графік садово-городніх робіт на зиму-весну.
- Накресліть план майбутніх грядок, квітників, дерев і кущів, які ви плануєте посадити на вашій ділянці.
- Пофантазуйте про те, якими зеленими й квітучими хочете бачити наступного літа свій двір, терасу чи балкон.
- Сплануйте закупівлю посадкового матеріалу (насіння, розсади, цибулин, саджанців), добрив, засобів для захисту рослин і боротьби зі шкідниками, садового інвентарю, плівки для теплиць тощо.
- Зафіксуйте свої плани на аркуші паперу, в зошиті або записнику.
Народні прикмети:
Який день 10 січня, такою буде погода і в липні.
Якщо 10 січня на Ігнатія - снігопад і заметіль, то у липні будуть дощі.
ІНШІ СТАТТІ ДО ТЕМИ:
Що, як і де краще садити

розсада, насіння, балкон, квітник, город, сад, 10 січня, календар
Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 375
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 372
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 367
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 408
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 289