11.02.2013, 11:17

ТОП-12 стильних бушлатів. Частина 1

Той чи інший фасон одягу, придуманий давно в минулому, відразу і назавжди стає модним. Так буває рідко, але буває.
Саме до такого одягу відносяться чоловічі бушлати. З моменту, коли ще в XVIII столітті американці придумали цей зручний і практичний одяг, він, принципово, мало в чому змінився. Та й для чого щось міняти в самій концепції бушлату, якщо він майже ідеально підходить під будь-який часовий період і будь-яку моду.

За думкою відомого журналу Esquire, на сьогодні в світі можна виділити 12 найкращих чоловічих бушлатів від добре відомих багатьом виробників. Вашій увазі представлені перші 6 моделей:

Kenzo. Темно-синій і темно-зелений кольори, які збалансовано підходять один одному. Приблизна ціна - $ 950.Uniqlo. Відмінна шерсть і ... ціна. Орієнтовано - $ 99.Scotch & Soda. Більшість їх бушлатів виготовлені з вовни, але даний екземпляр зроблений з бавовни. Приблизна ціна - $ 294.70Vince. Класичний в'язаний бушлат. Життєрадісний імідж доповнюють смуги на стегнах. Приблизна ціна - $ 325AllSaints. Вшита підкладка і хутряний комір прекрасно захистять при холодній погоді. Приблизна ціна - $ 435Wings + Horn. Ребристий комір робить цей бушлат схожим на бейсбольну куртку. Приблизна ціна - $ 680ОСТАННІ 6 МОДЕЛЕЙ БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ НЕЗАБАРОМ...
Щасливе Рівне