Ми у Facebook
06.03.2013, 09:01

Коли з'явиться меморіальна дошка на колишній в'язниці НКВС [+Відео]

З приміщення колишньої в'язниці НКВС на вулиці Соборній її зняли ще два роки тому, коли нові власники будівлі почали реконструкцію. Масштабний ремонт приміщення вже завершується, проте меморіальної дошки на ньому й досі немає.
На останній сесії Рівнеради депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Бучинський зачитав звернення громади Рівного до міського голови з вимогою відновити меморіальну дошку на приміщенні колишньої в'язниці НКВС. Вона знаходилась колись в обласному центрі за адресою Соборна, 16. Але депутат просить встановити табличку не на старому місці, де зараз триває ремонт, а на новому - біля супермаркету. Проте представники патріотичних громадських організацій вимагають відновити меморіальну дошку на фасаді, біля пам'ятника Климу Савуру.

У Рівному на місці колишньої в'язниці НКВС будуть офісні приміщення

Чому міські обранці хочуть встановити меморіальну дошку біля супермаркету, представники патріотичних організацій не розуміють.

Чому депутати Рівнеради хочуть перенести меморіальну дошку на інше місце - невідомо. Зараз це питання вивчатиме спеціальна депутатська комісія. Але те, що дошку відновлять, не сумнівається ніхто.Джерело: Рівне 1

На правах реклами